2021-05-28

„Gwiazdy Kabaretu” - odcinek 76: Łagodzenie konfliktów

0

Grupa K2 znalazła sposób na rozwiązywanie sporów w małżeństwie i rodzinie. Czy relacje między żoną a mężem najbardziej polepsza alkohol, seks, czy też dobry posiłek? A może wystarczy rozmowa? Bartosz Klauziński, Tomasz Łupak i Dominika Najdek wiedzą jak rozbawić widzów. Z czego najbardziej śmiano się w 76. odcinku programu „Gwiazdy Kabaretu” w Czwórce?

Oglądaj Gwiazdy Kabaretu online na IPLA.TV.

Romans pani domu z przystojnym kolegą z siłowni nie musi od razu oznaczać rozpadu związku. Zdradzony mąż jest w stanie zaprzyjaźnić się z kochankiem i wspólnie z nim korzystać z karty rabatowej do klubu fitness. Tym bardziej że panowie mieli już wcześniej okazję się poznać. - Pamiętasz, jak chwaliłeś się, że wyciśniesz dwieście kilogramów sztangą? To ja byłem potem jednym z tych, którzy cię reanimowali. Można powiedzieć, że nie tylko z Gosią się całowałem - zauważył lowelas. Zacieśniająca się znajomość przyniosła wiele niespodzianek.

Okazuje się, że zarówno jeden jak i drugi pan uwielbiają napój „3 cytryny”. Co jeszcze połączyło męża i kochanka żony? Czy faktycznie zdradzany facet mógłby pracować w banku przy kredytach, bo „sika na raty”?

- Najpowszechniejszym konfliktem jest konflikt pokoleń - przyznał prowadzący show Robert Korólczyk. Jakie remedium przygotowali na to artyści z grupy K2? Doskonałą ilustracją był skecz traktujący o ojcu w podeszłym wieku i jego ambitnym synu. Okazało się, że senior jest trudny, bo... wiele lat „siedział we Wronkach”, a jego marzeniem jest regularne korzystanie z domu publicznego. Pierworodnemu nie do końca podoba się taki sposób spędzania czasu, dlatego postanowił zaprowadzić tatę na uniwersytet trzeciego wieku. Jak starszy pan odebrał taką niespodziankę? Co jeszcze przygotowali dla widzów twórcy w kabaretowym programie Czwórki?

Gwiazdy Kabaretu w piątek o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze