2020-11-13

Magdalena Wróbel i Leszek Stanek w serialu „Święty”

0

Co ekscentryczna para bohaterów wniesie do hitowej produkcji Czwórki? Magdalena Wróbel i Leszek Stanek w swoich nowych aktorskich wcieleniach staną się sprawcami niemałego zamieszania w życiu niewielkiej społeczności Uroczyska, gdzie rozgrywa się akcja popularnego serialu. Czego możemy się po nich spodziewać? „Święty” od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00.

Oglądaj Święty online na IPLA.TV.

Magdalena Wróbel (m.in. „Dziewczyny ze Lwowa”, „Policjantki i Policjanci”, „Bogowie”, „Ja teraz kłamię”) zagra Gwiazdę, która pojawi się w okolicy w towarzystwie Reżysera, pragnącego zrealizować tu pewną produkcję. W roli Reżysera wystąpi Leszek Stanek - aktor i wokalista, znany z takich produkcji jak „Tancerze”, „Hotel 52”, „Plebania”, „Pierwsza miłość” czy „Azja Express”.

Ekscentryczna para da się we znaki niejednemu z miejscowych, z sołtysem Białachem (Mariusz Węgłowski), Księdzem Wincentym (Sasza Reznikow) i jego Gosposią (Jolanta Niedźwiecka) na czele.

Ucierpi nawet biznesmen Kordas (Michał Milowicz), a ściśle rzecz biorąc jego duma, choć w dużej mierze za sprawą Luizy (Klaudia Sokołowska), która, egzekwując wygraną w zakładzie, narazi ojca na kontakt z przyjezdnymi w nietypowej i wyjątkowo nieprzyjemnej dla niego roli.

Znajdą się jednak i tacy, jak Lucjan (Mariusz Gagatek) czy Wróbel (Kazik Mazur), którzy będą bardzo entuzjastycznie nastawieni do filmowców i ich przedsięwzięcia, upatrując w nim własnej szansy.

Tymczasem rozwój sytuacji sprawi, że Gwiazda i Reżyser przeżyją w Uroczysku niełatwe, a nawet dramatyczne chwile, a ich pobyt znacznie się przedłuży...

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2020