2020-10-12

Kazik Mazur założył Klub Kawalera w serialu „Święty”

0

Aktor zagrał w popularnej produkcji Czwórki. W jaką postać wcielił się artysta? Czy grany przez niego Andrzej Wróbel „namiesza” w Uroczysku? Jak odbiorą go mieszkańcy miejscowości? Oglądaj serial „Święty” od poniedziałku do czwartku o godz. 20.00.

Oglądaj Święty online na IPLA.TV.

Zwycięzca 11. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” stał się mieszkańcem Uroczyska - Andrzejem Wróblem. Mężczyzna pojawi się w barze prowadzonym Mikołaja (Mariusz Węgłowski), żeby zarezerwować stolik na inauguracyjne spotkanie Klubu Kawalera.

Wróbel spodziewa się dużej popularności swojej inicjatywy wśród nieżonatych mężczyzn z Uroczyska, którzy mieliby dzielić się swoimi doświadczeniami i zastanowić się, „jak zmienić swój stan bynajmniej... i w ogóle”. Mikołaj i Czarna mają jednak swoje podejrzenia, do czego sprowadzać się będzie aktywność na zebraniach członkowskich...

Wkrótce okaże się, że będzie to miało katastrofalne skutki dla Lucjana (Mariusz Gagatek), który po rozmowie z Michaliną postanowi dołączyć do Klubu Kawalera. Wróbel nie omieszka zaproponować członkostwa także Mikołajowi, a w kolejnych odcinkach będzie próbował zabiegać o względy Czarnej (Pamela Płachtij) i sprowokuje bójkę na imprezie zorganizowanej pod patronatem Księdza Wincentego (Sasza Reznikow) i Gosposi (Jolanta Niedźwiecka).

Czy Mikołaj przyjmie legitymację Klubu Kawalera? Dlaczego Organista zakończy wieczór wśród nowych kompanów z nie dającą się wyjąć żarówką w ustach? Czy Czarna da się namówić na randkę ze „znawcą drobiu”, za jakiego poda się Andrzej? Jak Michał (Edi) zareaguje na widok zalotów Wróbla? O tym, jak zakończyły się te sprawy, można przekonać się od 50. odcinka.

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2020