2020-04-08

„Święty” - odcinek 23: Romantyczna wycieczka

0

Miłosz chce poprawić humor Luizie i zabiera ją do Wrocławia. A tam... Tymczasem w Uroczysku ma powstać ekskluzywny hotel. Kto zainwestuje pieniądze w obiekt? Co jeszcze wydarzyło się w 23. odcinku serialu „Święty” w Czwórce?

Oglądaj serial „Święty” online na IPLA.TV.

Ksiądz i gospodyni prowadzą Żbikowskiego do znaleziska w lesie. Na miejscu okazuje się jednak, że obiekt „wyparował”. Jolanta i proboszcz zastanawiają się, kto za tym stoi, a sierżant nie kryje swego rozczarowania.

Kordas postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość Mieciowi i zabiera go do przetwórni mięsa, gdzie ten mięknie i wyjawia, dlaczego tak naprawdę obserwował rezydencję biznesmena.

Tomek opowiada Michałowi o swoich planach budowy hotelu w Uroczysku. Upewnia się też, czy brat nie zmienił zdania w sprawie przepisania ziemi i przypomina o czekającej ich wizycie u notariusza.

Zniknięcie Maximy martwi Luizę. Miłosz chce poprawić jej humor, więc proponuje romantyczny wyjazd do Wrocławia. Na miejscu Luizę czeka niespodzianka.

Czarna jest zaskoczona namowami matki na skorzystanie z oferty Kliniki Nowo Narodzonych, a Białach postanawia złożyć właścicielce wizytę. Czy sołtys skusi się na proponowane przez Marzenę zabiegi?

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Święty” - odcinek 22: Kto zwodzi córkę Kordasa?
„Święty” - odcinek 21: Policjant na usługach biznesmena
„Święty” - odcinek 20: Białach na tropie byłego sołtysa
„Święty” - odcinek 19: Lekcje włoskiego w Uroczysku
„Święty” - odcinek 18: Białach wpadł w oko sąsiadce

Komentarze
© TV4 2020