2020-04-07

„Święty” - odcinek 22: Kto zwodzi córkę Kordasa?

0

Luiza jest zmuszona poprosić Czarną o pomoc w ustaleniu całej prawdy. Tymczasem znany kryminalista pojawia się w Uroczysku. Co jeszcze wydarzyło się w 20. odcinku serialu „Święty” w Czwórce?

Oglądaj serial „Święty” online na IPLA.TV.

Luiza z przejęciem przygotowuje się do spotkania z Maximą. Na umówionym miejscu dowiaduje się jednak, że kobieta nigdy tam nie dotarła. Kordasówna nabiera podejrzeń co do prawdomówności Marzeny, która pracuje w Klinice Nowo Narodzonych i prosi Czarną o pomoc.

Gospodyni, chcąc poprawić kondycję fizyczną mieszkańców plebanii, zamawia kijki do nordic walking. Wraz z księdzem i Lucjanem idą na przechadzkę, a organista chwali się swoimi harcerskimi zdolnościami w terenie. Okazuje się, że leśne szlaki kryją niejedną tajemnicę.

Michał postanawia zrzec się swojej części ziemi, jaka należałaby mu się po rodzicach. Tomek nie kryje zadowolenia z tego powodu.

Kordas dowiaduje się, że jego rezydencja była obserwowana przez Miecia, znanego już policji w Uroczysku. Biznesmen wstawia się jednak za nim i sugeruje Żbikowskiemu wypuszczenie mężczyzny z aresztu.

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Święty” - odcinek 21: Policjant na usługach biznesmena
„Święty” - odcinek 20: Białach na tropie byłego sołtysa
„Święty” - odcinek 19: Lekcje włoskiego w Uroczysku
„Święty” - odcinek 18: Białach wpadł w oko sąsiadce
„Święty” - odcinek 17: Nadzwyczaj korzystna oferta

Komentarze
© TV4 2020