2020-04-06

„Święty” - odcinek 21: Policjant na usługach biznesmena

0

Sierżant na rozkaz Kordasa inwigiluje jego córkę. O wynikach donosi przedsiębiorcy. Czy Luiza dowie się o działaniach ojca? Co jeszcze wydarzyło się w 21. odcinku serialu „Święty” w Czwórce?

Oglądaj serial „Święty” online na IPLA.TV.

W Uroczysku pojawia się intrygująca Klinika Nowo Narodzonych. Zaciekawiona jej ofertą gospodyni księdza, próbuje nakłonić organistę do skorzystania z któregoś z zabiegów upiększających.

W barze Święty Mikołaj mdleje klient i od razu trafia do szpitala. Białach stara się odkryć przyczynę złego samopoczucia mężczyzny. Sierżant Żbikowski chce przyjrzeć się tej sprawie po swojemu. Jest przekonany, że klient zatruł się w barze sołtysa. Czy Mikołaja czekają kłopoty?

Kordas otrzymuje od Żbikowskiego informacje dotyczące sympatii jego córki. Odwiedza go również skruszony Tomek, a brak obiecanych dokumentów wprawia biznesmena w bardzo zły nastrój. Jakie kroki podejmie potentat z Uroczyska?

Miłosz zabiera Luizę na romantyczny spacer, podczas którego dziewczyna otwiera się przed nim i zwierza, jak bardzo tęskni za mamą. Spotkanie kończą wystawnym obiadem w barze u Białacha. Podczas płacenia rachunku okazuje się, że Miłosz też nie mówi Luizie wszystkiego o sobie.

Na ulicach Uroczyska pewna znana postać nagle łapie gumę w swoim luksusowym aucie. Kim jest i co robi w tych okolicach?

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Święty” - odcinek 20: Białach na tropie byłego sołtysa
„Święty” - odcinek 19: Lekcje włoskiego w Uroczysku
„Święty” - odcinek 18: Białach wpadł w oko sąsiadce
„Święty” - odcinek 17: Nadzwyczaj korzystna oferta
„Święty” - odcinek 16: Biznesmen na policyjnym dywaniku

Komentarze
© TV4 2020