2020-03-30

„Święty” - odcinek 17: Nadzwyczaj korzystna oferta

0

Kordas namawia kucharza do zatrudnienia się u niego. Michał staje przed wyborem. Jak na ofertę zareaguje Białach? Co jeszcze wydarzyło się w 17. odcinku serialu „Święty” w Czwórce?

Oglądaj serial „Święty” online na IPLA.TV.

Biznesmen Kordas stara się przeciągnąć na swoją stronę Michała. Aby kucharz z baru Mikołaja zaczął u niego pracować, lokalny potentat finansowy próbuje licznych sztuczek i zachęt. Czy okaże się skuteczny? Jakie są jego faktyczne intencje? Białach rozważa zatrudnienie Fabia jako nowego kucharza i uczy go trudnej sztuki obsługi klienta. Czy uda mu się poskromić włoski temperament kandydata na pracownika?

Sierżant Żbikowski, licząc na awans, podejmuje się misji, tym razem tajnej... Posterunkowa Magda martwi się o przełożonego.

Gospodynię Jolantę denerwują krążące od lat opowieści o duchach straszących w ruinach zamku w Uroczysku. Wraz z księdzem uzbrojonym w kropidło i Lucjanem dzierżącym wykrywacz metalu, postanawiają udowodnić, że żadne nadprzyrodzone moce się tam nie kryją. Co znajdą na miejscu?

Białach postanawia poznać Grażynę, wdowę po byłym sołtysie. Kobieta twierdzi, że to Kordas stoi za zniknięciem jej męża.

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Święty” - odcinek 16: Biznesmen na policyjnym dywaniku
„Święty” - odcinek 15: „To nie zabawa dla małych dziewczynek”
„Święty” - odcinek 14: Kara za wlepienie mandatu
„Święty” - odcinek 13: Włoski ślad w Uroczysku
„Święty” - odcinek 12: Nieoczekiwany powrót z Włoch

Komentarze
© TV4 2020