2020-04-01

„Święty” - odcinek 19: Lekcje włoskiego w Uroczysku

0

Przybysz z Italii chce nauczać swojego języka. Jedną z chętnych jest Luiza... Ojciec dziewczyny nie jest zadowolony z takiego obrotu sprawy. Czy Kordas będzie interweniował? Co jeszcze wydarzyło się w 19. odcinku serialu „Święty” w Czwórce?

Oglądaj serial „Święty” online na IPLA.TV.

Gospodyni księdza nadal żegna się z tym światem. Proboszcz i Lucjan szukają sposobu, żeby przywrócić Joli siły i wolę życia.

Czarna odwiedza Grażynę, aby więcej się o niej dowiedzieć. Odkrywa bogatą kolekcję roślin doniczkowych i chwali świetną rękę wdowy do kwiatów. Otrzymuje też mały prezent.

Fabio postanawia nauczać w Uroczysku języka włoskiego. Luiza jest zainteresowana lekcjami i informuje o tym ojca. Czy Kordasowi spodoba się ten pomysł? Wydaje się nie być zachwycony...

Magda dzieli się z Białachem swoją opinią na temat byłego sołtysa. Rozbieżność w zeznaniach wdowy i posterunkowej niepokoi Mikołaja.

Żbikowski przypisuje sobie odnalezienie średniowiecznego skarbu. Sierżantowi ma zostać z tego powodu wręczony dyplom, jednak ceremonia zostaje gwałtownie przerwana. Kto nie zgodził się na uhonorowanie policjanta?

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Święty” - odcinek 18: Białach wpadł w oko sąsiadce
„Święty” - odcinek 17: Nadzwyczaj korzystna oferta
„Święty” - odcinek 16: Biznesmen na policyjnym dywaniku
„Święty” - odcinek 15: „To nie zabawa dla małych dziewczynek”
„Święty” - odcinek 14: Kara za wlepienie mandatu

Komentarze
© TV4 2020