2020-03-25

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 379

0

Kopczyk i Kubis prowadzą sprawę śmierci bogatej kobiety biznesu. Kto stoi za mordem? Na jakie tropy wpadli i czy okazały się właściwe? Co jeszcze wydarzyło się w 379 odcinku serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” w Czwórce?

Oglądaj serial „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” online na IPLA.TV.

Kiedy Boguś Pawlak, 40-letni lekkoduch, pracujący jako dostawca pizzy puka do drzwi kolejnego mieszkania, nie spodziewa się, że otworzą mu inspektor Kubis i starszy aspirant Kopczyk. Zamówiona pizza okaże się tylko pretekstem, a mężczyzna zostanie poddany gruntownemu przesłuchaniu...

Policjanci prowadzą śledztwo w sprawie śmierci zamożnej bizneswoman, którą - pomimo dzielącej ich różnicy statusu - Boguś z sukcesami uwodził, a ostatnio jej się oświadczył. Teraz kiedy kobieta została znaleziona martwa, to on jest pierwszym podejrzanym.

Ola Latoszek, przebywająca poza miastem na szkoleniu, wspiera śledczych przez telefon. Kopczyk zresztą korzysta z jej gościnności, bo ponownie nie ma gdzie mieszkać i zajął jej puste mieszkanie. Wieczorem wprosi tam się również Kubis, aby nad butelką piwa wyżalić się koledze, że zaczyna go niepokoić zachowanie jego żony, Wandy.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 378
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 377
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 376
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 375
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 374

Komentarze
© TV4 2020