2020-03-23

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 377

0

Wach i Walczak odkrywają prawdę o córce biznesmena. Spotykała się z gangsterami? Kto znalazł się w gronie podejrzanych? Co wydarzyło się w 377 odcinku serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” w Czwórce?

Oglądaj serial „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” online na IPLA.TV.

Kuba i Paulina zajmują się sprawą uprowadzenia córki zamożnego biznesmena. Porywacz już skontaktował się z ojcem dziewczyny i zażądał horrendalnie wysokiego okupu. Jak ustalają policjanci, nastolatka nie prowadziła się najlepiej, była stałą bywalczynią w klubach o dość wątpliwej reputacji.

Pierwszym podejrzanym staje się ochroniarz dziewczyny - Grzegorz, który usiłuje coś ukrywać przed kryminalnymi. Wach i Walczak przy wsparciu Bolka ustalają, że facet ma na sumieniu tylko dawny romans z żoną swojego chlebodawcy. Drugi oczywisty kandydat to chłopak porwanej - Albert, który też obraca się w niezbyt eleganckich kręgach.

Walczak ma tymczasem nielichą zagwozdkę. Policjanci z Komendy Miejskiej przysłali mu stos zabawek, na czele z wielkim pluszakiem, twierdząc, że zostawił je w nocy i kazał przesłać sobie na komendę. Kuba nic nie rozumie... Dobrze pamięta, że akurat tej nocy spał grzecznie we własnym łóżku.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 376
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 375
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 374
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 373
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 372

Komentarze
© TV4 2020