2020-03-24

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 378

0

Zachowanie Jawora wzbudza niepokój policjantów. Zostaje poddany obserwacji. Tymczasem funkcjonariusze prowadzą skomplikowane śledztwo w sprawie zabójstwa dziennikarki. Co jeszcze wydarzyło się w 378 odcinku serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” w Czwórce?

Oglądaj serial „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” online na IPLA.TV.

Kinga Wilk wreszcie wraca z Berlina. Udało jej się skrócić pobyt za granicą o jeden dzień. Przyjazd ten zaskakuje trochę Wojtalę i Jawora. Chcąc nie chcąc, dziewczyna jest świadkiem sytuacji, która stawia mężczyznę w złym świetle.

Daga Górska, która na prośbę Kubisa również dyskretnie obserwuje policjanta, też zaczyna przeczuwać, że Tomek ma jakieś tajemnice.

W międzyczasie oboje pracują nad sprawą zabójstwa znanej dziennikarki, zajmującej się przemocą wobec kobiet i przestępczością seksualną. Kobieta została przed śmiercią zgwałcona i kryminalni przeczuwają, że zabójstwo stanowi pewną demonstrację. Ofiara miała spotkanie autorskie w księgarni. Na nagraniach ze spotkania widać, że jeden z uczestników zachowuje się wobec niej wulgarnie. To on staje się pierwszym podejrzanym...

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 377
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 376
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 375
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 374
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 373

Komentarze
© TV4 2020