2020-03-05

„Święty” - odcinek 4: W poszukiwaniu haków

0

Czarna i Michał mają coraz więcej problemów. Jak sobie poradzą? Dziewczyna angażuje się w pracę u Kordasa, a wpływowy mężczyzna chce ją niecnie wykorzystać do inwigilacji Białacha. Kucharz natomiast musi zmagać się z rodzinnymi perturbacjami. Co jeszcze wydarzyło się w 4. odcinku serialu „Święty” w Czwórce?

Oglądaj serial „Święty” online na IPLA.TV.

Matka Czarnej na razie nie wraca do Polski. Kobiecie wciąż brakuje pełnej sumy do zakupu biletu do ojczyzny. Dziewczyna kontynuuje pracę u Kordasa, a jego córka, Luiza, daje się jej poznać od jak najgorszej strony.

Potężny przedsiębiorca usiłuje skłonić Czarną, aby ta informowała go o wszystkich planach oraz posunięciach sołtysa i właściciela baru. Kordas jest niezadowolony z faktu, że w Uroczysku ktoś bez jego wiedzy prowadził interesy.

Z kolei matka Oskara zwierza się księdzu z problemów. Sołtys postanawia sposobem pokonać zbirów gnębiących rodzinę kobiety. Dzięki akcji Białacha sierżant Żbikowski aresztuje jednego z bandytów i informuje o tym media, przypisując sobie wszystkie zasługi.

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Święty” - odcinek 3: Tajemnicza kartoteka parafii
„Święty” - odcinek 2: Trzeba działać z poświęceniem
„Święty” - odcinek 1: Mikołaj Białach został sołtysem
Michał Milowicz zdradza, jaki jest biznesmen Kordas
„Święty”, czyli kim może zostać były policjant

Komentarze
© TV4 2020