2020-02-11

„Święty”, czyli kim może zostać były policjant

0

Mikołaj Białach w nietypowej roli od 2 marca. W nowej produkcji Czwórki będzie… liderem lokalnej społeczności. „Święty” to komedia obyczajowa, której głównym bohaterem jest ulubiona postać widzów hitu „Policjantki i Policjanci” grana przez Mariusza Węgłowskiego.

Oglądaj serial „Święty” online na IPLA.TV.

Tym razem legenda wrocławskiej policji podejmuje się zupełnie innej misji - sołtysa podwrocławskiego Uroczyska, w którym po odejściu ze służby otworzył bar „Święty Mikołaj”. Białach pomagając pogrążonym w marazmie i zastraszonym mieszkańcom, staje się prawdziwym szeryfem miejscowości, a jego głównym antagonistą jest wpływowy biznesmen - Kordas, w którego wciela się Michał Milowicz.

Charakterystyczne i nietypowe sceny z życia małej społeczności, lokalne intrygi i kryminalne zagadki oraz osobiste perypetie bohaterów połączone są z dużą dawką humoru i zwrotów akcji. Obok Mariusza Węgłowskiego i Michała Milowicza w obsadzie serialu „Święty” widzowie są m.in. Jolanta Niedźwiecka, Sasza Reznikow, Elżbieta Trzaskoś, Pamela Płachtij, Mariusz Dzyruk i Klaudia Sokołowska.

Nowy serial Czwórki zadebiutuje na antenie stacji 2 marca i emitowany będzie cztery razy w tygodniu bezpośrednio po „Policjantkach i Policjantach”. „Święty” będzie także dostępny w IPLA.TV.

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2020