2024-02-08

Martyna Kupczyk zachwala zalety prezentów z drugiej ręki

0

Przedmioty z duszą i historią to idealny pomysł na podarunek na różne okazje. Ekspertka programu „Łowcy skarbów. Kto da więcej” uważa, że pokazywane w nim pamiątki i antyki mogą spodobać się niemal każdemu. Jakie rzeczy szczególnie poleca z okazji walentynek, Dnia Kobiet, czy po prostu urodzin lub imienin? A dla kogo nie kupowałaby prezentu, który nie jest prosto ze sklepu?

Oryginalny prezent
Czy prezent z drugiej ręki to dobry pomysł? - To jest genialny pomysł! Zawsze. Biorąc pod uwagę, że teraz staramy się żyć ekologicznie i ze względu na to, ile plastiku idzie na nowe wyroby. Uważam, że kupowanie rzeczy z drugiej ręki jest po prostu super - mówi pewnie projektantka wnętrz.

Nie dla każdego
Martyna Kupczyk zaznacza, że dobierając podarunek, warto brać pod uwagę preferencje obdarowywanego. - Przy dzieciach jest trudno. Ostatnio w programie była stara hulajnoga. Piękna, ale dla dziecka stara hulajnoga, to już nie do końca dobry prezent. Dla rodzica - fajny, bo to są wspomnienia, albo można powiesić przedmiot na ścianie - sugeruje architektka.

Najlepsze pomysły
Z pewnością wśród przedmiotów z duszą jako upominki sprawdzą się ozdobne bibeloty. - Pomyślmy o rzeczach codziennych do domu, filiżankach, świecznikach, o dekoracjach. Z tego wszystkiego możemy korzystać z drugiej ręki. Myślę, że to będzie dużo fajniejszy dizajn, niż to, co jest teraz po prostu w marketach - zapewnia Martyna Kupczyk.

Interesujące i oryginalne przedmioty w każdym odcinku programu Łowcy skarbów. Kto da więcej od poniedziałku do piątku o godz. 17:55 w Czwórce.

Oficjalny profil „Łowcy skarbów. Kto da więcej” na Instagramie - @lowcyskarbowczworka