2024-02-02

Spot wizerunkowy Czwórki. Wiosna 2024 to... Włącz wideo!

0

Sprawdź, co można obejrzeć na antenie TV4 od 4 marca. Na widzów czekają ulubione hity oraz nowości. Nie zabraknie miłosnych uniesień, przygód w egzotycznych miejscach, seriali kryminalnych i kolekcjonerskiej pasji. Jaka jest Wiosna 2024 w Czwórce? Zobacz bogatą ofertę w specjalnie przygotowanym wideo. 3, 2, 1... Zaczynamy!

+ Nikt nie wie lepiej, co znaczy AKCJA od bohaterów serialu „Policjantki i Policjanci”, gdzie brawurowe interwencje funkcjonariuszy przeplatają się ze sprawami osobistymi głównych bohaterów. Co wydarzy się tym razem?
+ Niezastąpiona Karolina Gilon zaprasza na dziewiąty sezon reality show, gdzie króluje... INTRYGA. W „Love Island. Wyspa miłości” będzie bardzo dużo nowego! Nie tylko uczestnicy, ale także willa i oczywiście miłosne wyzwania!
+ Jak PRZYGODA to najlepiej tam, gdzie świeci słońce, można wypocząć, zrelaksować się, dobrze bawić i jest dużo czasu na nowe znajomości, a potem powstają przebojowe „Pamiętniki z wakacji”. Hit wraca po latach!
+ „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” to od wielu sezonów solidna dawka wrażeń, a teraz jeszcze większa, bo dodatkowo także w piątki. Fani serialu o jeden dzień dłużej będą trzymani w napięciu, próbując ze śledczymi rozwikłać intrygujące kryminalne zagadki. Po prostu SENSACJA!
+ Ich wszystkich połączyła PASJA i... skarby. Eksperci, prowadzący, ale przede wszystkim uczestnicy mają coś wyjątkowego do zaoferowania. To przedmioty z bogatą historią, dzięki którym toczą się emocjonujące licytacje w programie „Łowcy skarbów. Kto da więcej”.

Zobacz spot wizerunkowy, w którym Wiosna to... Czwórka:

  

Oficjalny profil Czwórki na Instagramie - @tv4czworkaofficial