2024-01-29

Dagmara Kazimierska gwiazdą serialu „Pamiętniki z wakacji”

0

Popularna bohaterka programów wraca do produkcji, w której debiutowała przed laty. Pojawia się w jednym z odcinków nowego sezonu, którego emisja od 4 marca w Czwórce. Niespodzianką dla jej fanów jest wideo z piosenką pod tytułem „Pamiętniki z wakacji, ole!”, w którym Dagmara Kaźmierska występuje w towarzystwie Wojciecha Kalety odpowiedzialnego za muzykę i tekst.

Początki kariery
Dagmara Kaźmierska w jednym z odcinków nowej serii „Pamiętników z wakacji” wciela się w mieszkającą na Gran Canarii Grażynę z Polski. Tym razem nasza gwiazda - której telewizyjna kariera zaczęła się właśnie od udziału w tej produkcji - występuje jako kobieta niezależna. Na „wyspie miłości”, jak często tubylcy nazywają Gran Canarię, będzie szukać spokoju i równowagi. Niestety jej nadzieje szybko legną w gruzach...

Nowość w Czwórce
Wielki powrót kultowego serialu „Pamiętniki z wakacji” od 4 marca. Premierowe odcinki telewizyjnego hitu, który bawił miliony widzów i do czerwoności rozpalił polski internet, wypełnione są wakacyjnym szaleństwem, miłością, słońcem i przygodą.

„Pamiętniki z wakacji” od 4 marca od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godz. 21:00 w Czwórce.