2024-01-29

„Pamiętniki z wakacji”: Nowe odcinki od 4 marca w Czwórce

0

Wakacyjne szaleństwo, miłość, słońce i przygoda oraz tyle zwrotów akcji, ile ziarnek piasku na Gran Canarii. To wszystko od 4 marca w nowej odsłonie kultowego serialu „Pamiętniki z wakacji” w Czwórce. Premierowe odcinki telewizyjnego hitu wiosną od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godz. 21:00.

Niezapomniane przeżycia
Tej wiosny wielki powrót serialu „Pamiętniki z wakacji”! Wśród malowniczych wzgórz, pięknych plaż i atrakcji luksusowych kurortów ponownie rozgrywać się będą burzliwe perypetie całej galerii barwnych postaci. Bohaterowie znów przeżyją wzloty i upadki, pokochają i zdradzą, stracą pieniądze i zdobędą pracę, zerwą znajomości i zyskają przyjaciół, popełnią i naprawią błędy oraz strzelą gafy i zaliczą wpadki, które jednych rozśmieszą do łez, a innych zbulwersują. Kto jednak nigdy nie wstał o szóstej rano, żeby zarezerwować leżak na basenie, niech pierwszy rzuci ręcznikiem...

Co w nowym sezonie?
W każdym z odcinków nowej serii śledzić będziemy dwie różne historie, kontynuowane przez kilkanaście kolejnych dni. W bohaterkę jednej z nich, mieszkającą na Gran Canarii Grażynę z Polski, wcieli się Dagmara Kaźmierska, której telewizyjna kariera zaczęła się właśnie od udziału w „Pamiętnikach z wakacji”. Do tego między innymi perypetie kierowcy TIRa, który został milionerem i na Gran Canarii postanowił spełnić swoje marzenia, losy rodziny Kowalskich, usiłujących odbudowywać na wyspie nadszarpnięte stażem i okolicznościami więzy rodzinne, przygody trzech kumpli bez grosza przy duszy lecz z głowami pełnymi najdziwniejszych pomysłów, uroczego singla poszukującego miłości oraz paczkę przyjaciół, którzy na wyspie zrewidują swoje pragnienia, by na końcu odnaleźć swe prawdziwe połówki.

„Pamiętniki z wakacji” od 4 marca od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godz. 21:00 w Czwórce.