2024-01-31

Serial „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” także w piątki!

0

Wiosną 2024 roku Czwórka spełnia marzenia fanów hitu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”, którzy od dawna domagali się emisji swojej ulubionej produkcji także w piątkowe wieczory. Od 4 marca premierowe odcinki serialu pięć razy w tygodniu - od poniedziałku do piątku o godz. 20:00.

Co w 16. sezonie produkcji?
W nowej serii jeszcze więcej intrygujących zagadek, trzymających w napięciu wydarzeń i mocny przewodni wątek kryminalny sezonu, który okaże się jedną z najmroczniejszych spraw w historii serialu. Akcja pierwszego odcinka rozpoczyna się trzy miesiące po wydarzeniach finału jesiennej serii. Na komendzie dochodzi do istnego trzęsienia ziemi, w którego epicentrum znajduje się Naczelnik Kubis, a kolejne wypadki przybierają jeszcze bardziej gwałtowny obrót. Oprócz sytuacji na komendzie i pasjonujących dochodzeń widzowie mogą śledzić dalsze prywatne losy głównych bohaterów. Dramatyczne zdarzenia, zmagania z trudnymi wyzwaniami i codzienne kłopoty, przeplatają się ze wzruszającymi i radosnymi chwilami, a także komicznymi perypetiami postaci.

W rolach głównych
Wiosną do obsady serialu - w której w 15. sezonie występowali m.in. Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Gabriela Oberbek, Magdalena Margulewicz, Anna Prus, Pola Dębkowska, Anna Antoniewicz, Michał Mrozek, Paweł Izdebski, Tomasz Radawiec, Magdalena Szczerbowska, Tomasz Sobczak, Przemysław Kapsa i Andrzej Popiel - dołączają nowe twarze. Pierwszą z nich jest Karolina Głąb („Galeria”, „Barwy szczęścia”, „Ojciec Mateusz”) w roli Izabeli Rosy, policjantki, do której dociera Kubis poszukując pewnych cennych informacji. Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od 4 marca od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Czwórce.