2024-01-26

„Uroczysko”: Znalezisko w lesie i pechowy bal przebierańców

0

Oglądaj odcinki 31, 32, 33 i 34 serialu od 29 stycznia do 1 lutego w Czwórce. Śledź działania policjantów z urokliwego miasteczka rozwiązujących kryminalne zagadki i tropiących zbrodnie, a także wątki z ich życia prywatnego oraz miłosne perypetie. „Uroczysko” od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00.

„Uroczysko” - odcinek 31
Grzybiarze natrafiają wczesnym rankiem na ciało młodej kobiety. Czy odcisk pieczątki na nadgarstku ofiary może doprowadzić policjantów na ważny trop? Okazuje się, że zamordowana Kasia skrywała pewną tajemnicę. Podobnie jak reporterka „Głosu Uroczyska”, która mimo ostrzeżeń swojego szefa nachalnie angażuje się w dziennikarskie śledztwo. Filip wiążę tę sprawę z aferą sprzed lat, którą bez powodzenia przejęła Komenda Wojewódzka. Przed parą komisarzy nowe wyzwanie. Czy mu podołają i przechytrzą mordercę? Urodziny Zuzy staną się dla Olka kolejną szansą na zbliżenie się do policjantki.

„Uroczysko” - odcinek 32
Śledztwo dotyczące śmierci młodej kobiety, której zwłoki znaleźli grzybiarze, nabiera tempa: zaginiona dziewczyna, dom publiczny w Niemczech, narkotyki i zepsuty monitoring. Policjanci muszą sprawdzić każdy szczegół. W redakcji „Głosu Uroczyska” Agata zabezpiecza kolejne zwłoki i piękną różę. Sposób zadawania ran wskazuje ewidentnie na motyw emocjonalny. Tymczasem z Wrocławia przychodzą wyniki DNA fragmentów naskórka spod paznokci Kasi. Wizja lokalna komisarz Wilczewskiej, odtworzona z precyzją, krok po kroku, przybliża komisarzy do zamknięcia śledztwa. Zuza dostaje od szefowej urodzinowy prezent. Natomiast Filip otrzymuje z Domu Opieki niepokojący telefon.

„Uroczysko” - odcinek 33
W Uroczysku trwa Bal Przebierańców. Zabawa jednak cichnie, gdy starszy posterunkowy Galos znajduje martwą kobietę z rozległą raną w klatce piersiowej. Jak się okazuje, to nie jest jedyny problem „sercowy” młodego policjanta. Ścigany przez komisarzy zbrodniarz nie wykłada kart na stół - gra za to Królową Kier i to okrutnie. Czy Filip z Agatą wyciągną Asa i doprowadzą śledztwo do końca? Gdzie może zniknąć ojciec Ziomeckiego w noc zabójstwa? 

„Uroczysko” - odcinek 34
Kontynuacja śledztwa w sprawie morderstwa, do którego doszło w Uroczysku, podczas Balu Przebierańców. Kto zabił piękną Ewę Tazman? Zuza jeszcze raz przeszukuje miejsce zbrodni i znajduje strój, w który przebrany był morderca. Zdjęcia z monitoringu i krew ofiary na kostiumie wskazują na konkretnego sprawcę. Filip dostrzega na nagraniu błysk flesza i już wie, że ma złoczyńcę w garści. Tymczasem na komendę przychodzi ktoś, kto przyznaje się do zabójstwa. Sprawa się komplikuje, bo komisarze wykluczyli tę osobę z listy podejrzanych. Wykluczona czuje się również Zuza, która musi przyjąć od matki Olka kilka kąśliwych uwag. Przyjemnie nie będzie.

Uroczysko od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.