2024-01-19

„Uroczysko”: Festiwal miłości, który zbiera śmiertelne żniwo

0

Oglądaj premierowe odcinki 27, 28, 29 i 30 serialu od 22 do 26 stycznia w Czwórce. Śledź działania policjantów z urokliwego miasteczka rozwiązujących kryminalne zagadki i tropiących zbrodnie, a także wątki z ich życia prywatnego oraz miłosne perypetie. „Uroczysko” od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00.

„Uroczysko” - odcinek 27
Podczas muzycznego „Festiwalu Miłości” w Uroczysku znany saksofonista gra ostatnią, fałszywą nutę i pada martwy na ziemię. Czy śmierć gwiazdora jest naturalna, czy może jednak ktoś mu dopomógł przenieść się na tamten świat? Ziomecki i Wilczewska rozpoczynają dochodzenie. U ich boku, jak zawsze pomocni, Zuza i Olek. Starszy posterunkowy angażuje się w sprawę nad wyraz poważą - pomaga młodej dziewczynie i spędza z nią noc. Filip zdobywa się na chwile szczerości - otwiera się przed Agatą i przedstawia jej kogoś bardzo mu bliskiego. Tymczasem „Festiwal Miłości” zgarnia kolejną ofiarę.

„Uroczysko” - odcinek 28
Ciąg dalszy dochodzenia w sprawie morderstw na muzycznym „Festiwalu Miłości” w Uroczysku. Patolog dr Laura Kłys odnajduje na dziąsłach zmarłego tragicznie saksofonisty ślady kokainy, ale u drugiego, martwego muzyka nie ma ich wcale. Diagnoza paraliżu mięśni oddechowych nie wyjaśnia wszystkiego. W miasteczku pojawiają się plakaty z wymownym hasłem: „Przerwać tę orgię szatana!”. Policjanci muszą ustalić, komu tak bardzo przeszkadza organizowany festiwal. Poszlak jest wiele, dowodów zero. Do czasu. Zagadkę pomaga rozwiązać pewien tatuaż. Tymczasem gdy doktor Michał robi pierwszy krok, Agata musi podjąć decyzję…

„Uroczysko” - odcinek 29
Starszy posterunkowy Olek Galos znajduje w lesie ciało mężczyzny ubranego w strój do konnej jazdy. Nikt z przesłuchiwanych nie wierzy, że doświadczony trener woltyżerki wypadł z siodła. Policjanci próbują ustalić, co naprawdę stało się podczas nocnej przejażdżki. Kto może okazać się „czarnym koniem” w prowadzonym śledztwie - Filip czy Agata? Na ślad sprawcy może naprowadzić szczególna wiadomość, wysłana zaraz przed samobójstwem.

„Uroczysko” - odcinek 30
Dochodzenie w sprawie tajemniczej śmierci trenera woltyżerki trwa i przynosi kolejne intrygujące odsłony. Martyna nie wierzy w samobójstwo swojego chłopaka. Upiera się, że Grzegorza musiał ktoś zabić. Śledczy sprawdzą również ten trop. Agata, przeszukując mieszkanie, znajduje dowód na morderstwo w kelnerskim fartuchu. Komisarze są o krok od założenia kajdanek winnemu zabójstw dwóch mężczyzn. Muszą tylko dowiedzieć się jeszcze co wspólnego ze sprawą ma mistrz poprawiania damskiej urody. Tymczasem gdy Olek bezskutecznie próbuje adorować posterunkową Zuzę, doktor Michał radzi sobie w podobnej kwestii nadzwyczaj dobrze...

Uroczysko od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.