2023-04-28

„Gwiazdy Kabaretu” - odcinek 125: W zdrowym ciele...

0

Prosto z zielonogórskiego zagłębia Kabaret Rewers, który prezentuje show związany z przysłowiem „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Gospodarzem programu jest lider Kabaretu Młodych Panów Robert Korólczyk. Z wdziękiem i humorem towarzyszą mu utalentowane artystki z GLAM Quartet. Jakie zabawne skecze przygotowano dla widzów w 125. odcinku "Gwiazd Kabaretu"?

Oglądaj Gwiazdy Kabaretu online na polsatgo.pl.

Aktywny tryb życia
Swoje sposoby na zadbane ciało i dobre samopoczucie zdradzają artystki z Glam Quartet. Czy to wynik dobrych genów, czy specjalnych sportów? A co można zrobić dla kondycji we własnym domu i jakie grupy zawodowe szczególnie jej potrzebują? Na te i inne pytania w tematyce przysłowia „W zdrowym ciele zdrowy duch” opowiada Kabaret Rewers.

Krzepa i dieta
Dobrą kondycję powinna mieć straż pożarna oraz policja. Jak kończy się utylizacja materiałów łatwopalnych oraz co pomaga w akcji? Absurdy polskiej służby publicznej pokazują, że aby mieć kondycję, trzeba nie tylko dużo ćwiczyć, ale także przejść na porządną dietę pod okiem troskliwej żony. Liczenie kalorii, zdrowe przekąski oraz kłódka na lodówkę to sposoby znane artystom 125. odcinka programu.

Gwiazdy Kabaretu w piątek o godz. 20:00 w Czwórce.