2023-03-17

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”: Splecione drogi

0

Oglądaj odcinki 662, 663, 664, 665 od 20 do 23 marca na antenie Czwórki. Produkcja, opowiadająca o grupie śledczych zajmujących się przypadkami najcięższych zbrodni. Co zaplanowali scenarzyści serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”? Jakich emocji dostarcza telewizyjny hit, która przyciąga przed ekrany miliony widzów? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny online na polsatgo.pl.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 662
Paulina Wach i Kuba Walczak prowadzą śledztwo w sprawie śmierci Aldony Kurki, aktorki, która przed laty zdobyła rozgłos, grając w popularnej telenoweli. Teraz zmarła w szpitalu i według lekarzy została otruta cyjankiem. Na jej stoliku znaleziono pudełko czekoladek z dedykacją od tajemniczego wielbiciela. Policjanci ustalają tożsamość tego człowieka, ale okazuje się, że darczyńca od pewnego czasu już nie żyje. Kryminalni muszą odkryć, kto naprawdę miał motyw, aby uśmiercić dawną gwiazdę.
Słoń mocno zaniedbuje obowiązki związane z prowadzeniem restauracji. Cały ciężar spada na zatrudnioną tam od niedawna Kornelię. Kuba niepokoi się o Paulinę Wach. Jego partnerka wydaje się być nieobecna myślami, a Walczak odkrywa, że prowadzi ona prywatne śledztwo w sprawie napadu, którego ofiarą padła.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 663
Latoszek i Lipka kontynuują śledztwo dotyczące martwej dziewczyny znalezionej w rzece. Sprawa rusza do przodu, gdy Pakulska odkrywa tożsamość denatki - to 16-letnia Maja Skalska. Co zaskakujące, nikt nie zgłosił zaginięcia nastolatki. Jej rodzice twierdzą, że dziewczyna żyje i przebywa na zagranicznym stypendium. Przedstawione przez nich dowody nie pozostawiają wątpliwości co do ich słów. Śledczym sprawa nie daje jednak spokoju, zwłaszcza podejrzane zachowanie pary ochroniarzy dbających o bezpieczeństwo rodziny Skalskich. Okazuje się, że jeden z nich pracował kiedyś dla Centralnego Biura Śledczego i nie jest zadowolony z dochodzenia, jakie prowadzą policjantki.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 664
Kalicka i Kłos zajmują się sprawą Filipiaka, którego zamordowano we własnym domu. Mężczyzna był w trakcie rozwodu. Stawką był podział sporego majątku. Wkrótce policjanci odkrywają kolejny trop - okazuje się, że Filipiak miał słabość do nastoletnich dziewcząt. Równolegle Baśka, Sławek i Kopernik prowadzą dochodzenie w sprawie Suchockiego. Drogi śledczych krzyżują się i przynoszą zaskakujący efekt - odnajduje się dziewczyna Suchockiego. Jednak spotkanie tej dwójki nie doprowadza do oczekiwanego przełomu, a wręcz nasuwa kolejne wątpliwości. Na szczęście Kopernik trafia na ślad przestępców, którzy usiłowali dokonać porwania w szpitalu.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 665
W lesie zostaje znalezione ciało policjanta, Rafała Szydło. Mężczyzna zginął na służbie - został zastrzelony. Do sprawy włączają się policyjni koledzy zamordowanego. Twierdzą, że Szydło prowadził sprawę o gwałt, a jego głównym podejrzanym był mężczyzna, który niedawno opuścił więzienie. Górska i Jawor typują go na potencjalnego mordercę. Jednak postępujące śledztwo wskazuje, że kumple zabitego skrywają przed śledczymi mroczną tajemnicą.
Tymczasem Jawor kontynuuje prywatne dochodzenie w sprawie podejrzanego zachowania Kingi. Policjantka niespodziewanie przestała utrzymywać z nim kontakt.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.