2023-03-10

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”: Medialne śledztwa

0

Oglądaj odcinki 658, 659, 660, 661 od 13 do 16 marca na antenie Czwórki. Produkcja opowiada o grupie śledczych zajmujących się przypadkami najcięższych zbrodni. Co zaplanowali scenarzyści serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”? Jakich emocji dostarcza telewizyjny hit, która przyciąga przed ekrany miliony widzów? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny online na polsatgo.pl.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 658
Za miastem zostają znalezione zwłoki kobiety. Zamordowana była gwiazdą telewizji śniadaniowej. W toku śledztwa kryminalni trafiają na trop podejrzanego. Jest nim były asystent denatki, który współpracę z nią zakończył w bardzo nieprzyjemnych okolicznościach. Wkrótce pojawia się nowy wątek w sprawie, a policjanci stają u progu przerażającego odkrycia.
Tymczasem Walczak i Kornelia mierzą się z problemami finansowymi. Pensja Kuby przestaje wystarczać na wspólne życie.
Wach wciąż pilnie strzeże swej ponurej tajemnicy. Nikt z kolegów i koleżanek nie podejrzewa, co naprawdę ją spotkało. W końcu jednak prawda wychodzi na jaw.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 659
Kaśka Lipka próbuje urządzić się we Wrocławiu. Wynajmuje mieszkanie i planuje zorganizować parapetówkę dla kolegów i koleżanek z komendy, ale podczas przeprowadzki pada ofiarą kradzieży. Dziewczyna traci dokumenty i razem z Olką zaczyna szukać złodzieja. Policjantki odnajdują kolejnych świadków, jak się jednak okazuje, każda osoba, która widziała przestępcę, zostaje brutalnie pobita. Lipka i Latoszek zaczynają się zastanawiać, czy oprócz nich złodzieja nie szuka ktoś jeszcze - ktoś wyjątkowo zdeterminowany i okrutny.
Latoszek drąży sprawę ofiary znalezionej w rzece, zidentyfikowanej przez matkę jako zaginiona Magda Marcisz. Policjantka ściąga do prosektorium dawną nauczycielkę topielicy, która potwierdza podejrzenia śledczych: ta dziewczyna z całą pewnością nie jest Magdą.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 660
Kalicka i Kłos pracują nad sprawą Marcina Jagielońskiego, mężczyzny, którego ciało zostało znalezione pod miastem. Kryminalni odkrywają, że pracował jako detektyw ubezpieczeniowy. W szeregu spraw udowodnił, że pokrzywdzeni próbowali wyłudzać wypłaty z ubezpieczeń. Sprawdzał zwykłe wypadki samochodowe, ale zajmował się również wstrząsającą sprawą, kiedy w wyniku zatrucia czadem we śnie zginęła matka z dzieckiem. Teraz trzeba ustalić, kto najbardziej skorzystał na śmierci detektywa.
Kalicka wścieka się, kiedy odkrywa, że wizerunek Suchockiego, pacjenta z amnezją przebywającego w szpitalu, został opublikowany w mediach. Kopernik przeprasza - to jego młody współpracownik okazał się nadgorliwy. Zamieszanie medialne przynosi jednak nieoczekiwany przez kryminalnych skutek.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 661
Julię Pakulską zaskakuje w prosektorium nieznany mężczyzna. Facet staje nad jednym z ciał i zanim patolożka zdąży zareagować, strzela sobie w głowę. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia duet Jawor-Górska. Jak ustalają, samobójca zabił się nad ciałem Anny Grabowskiej, która trafiła do kostnicy w wyniku przedawkowania leków antydepresyjnych. Pakulska odkrywa jednak, że to najprawdopodobniej pomyłka. W organizmie kobiety były inne substancje, wskazujące, że została z premedytacją otruta.
Tymczasem Maria Kowalska ostro ścina się na komendzie z Pakulską, sympatią swojego syna. Między paniami aż iskrzy. Zazdrosna matka znacznie lepiej dogaduje się z Kropelką, którą prosi o pomoc w delikatnej sprawie. Chciałaby odszukać znajomego sprzed wielu lat.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.