2023-01-16

14. sezon serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” w Czwórce

0

Hitowa produkcja stacji budzi duże zainteresowanie widzów, więc emisja serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” została zaplanowana w stałym paśmie, do którego przyzwyczaili się już widzowie stacji. Nowe odcinki 14. sezonu popularnej produkcji od 27 lutego od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00.

Oglądaj Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny online na polsatgo.pl.

Hit stacji
Poprzedni, emitowany jesienią 2021 roku 13. sezon łącznie zgromadził przed telewizorami 9,8 mln widzów. W paśmie wieczornej emisji był czwartą najchętniej oglądaną pozycją w polskiej telewizji, a w grupie młodych widzów przed trzydziestym rokiem życia – trzecią! Nagrodzona Telekamerą produkcja od kilku lat pozostaje jednym z najpopularniejszych polskich seriali kryminalnych.

Mocne kino
Nowy sezon produkcji, opowiadającej o grupie śledczych zajmujących się przypadkami najcięższych zbrodni, stawia na męskie kino i mocne wątki kryminalne, choć nie brakuje w nim też perypetii osobistych bohaterów. Obok zagadek rozwiązywanych w kolejnych odcinkach, każda para policjantów zmierzy się ze sprawą, która powracać będzie przez cały sezon w wątkach, tropach i komplikacjach.

Nowa aktorka w obsadzie
Do stałego grona znanych aktorów serialu takich jak: Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Magdalena Margulewicz, Gabriela Oberbek, Anna Prus, Anna Antoniewicz, Michal Mrozek, Michał Kitliński, Paweł Izdebski i Tomasz Radawiec, dołączyła Pola Dębkowska. Serial „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” produkuje dla Czwórki ATM Grupa S.A.

  

14. sezon serialu Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od 27 lutego od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.