2023-01-08

Nowi licytujący w programie „Łowcy skarbów. Kto da więcej"

0

Maryla Król, Marcin Furtak i Agnieszka Doleżych w hicie Czwórki. Wyjątkowe osobowości w szeregach miłośników sztuki i dobrego designu. Kim jest lubiąca wracać do dawnych czasów Maryla Król? Jakie artefakty kuszą krakowskiego kolekcjonera, którym jest Marcin Furtak? Jak Agnieszka Doleżych, z wykształcenia socjolog, odnajduje się w roli poszukiwacza wyjątkowych przedmiotów? Poznaj bliżej nowych licytujących programu „Łowcy skarbów. Kto da więcej”.

Oglądaj Łowcy skarbów. Kto da więcej online na polsatgo.pl.

Podróżniczka w czasie
Maryla Król to znawczyni mebli, zegarów, porcelany i cudów designu, która doskonale czuje się w gronie miłośników sztuki użytkowej i antyków. Bywalczyni większości targów staroci w całej Europie w programie poszukuje wyjątkowych serwisów kawowych, obrazów i historii przenoszących ją w sentymentalną przeszłość. Co ją zachwyci i jaką cenę jest gotowa zapłacić za przedmioty, których poszukuje?

Krakowski kolekcjoner
Nową charyzmatyczną postacią w programie „Łowcy skarbów. Kto da więcej” jest także Marcin Furtak - architekt, nauczyciel akademicki na Politechnice Krakowskiej, prywatnie kolekcjoner sztuki użytkowej, którą prezentuje w autorskiej galerii. W programie obiecuje walczyć o przedmioty i szuka perełek niedostępnych nigdzie indziej. Jakie skarby dołączy do swoich kolekcji?

Socjolog z pasją
Agnieszka Doleżych do programu dołączyła ze względu na zamiłowanie do wyszukiwania unikatów na targach staroci oraz renowacji starych antyków. Z wykształcenia socjolog od dziesięciu lat łączy pracę w branży publishing z wyszukiwaniem artefaktów do odnowienia. Interesują ją głównie lustra, ramy, ozdoby ścienne i meble tapicerowane. Z uwagą poszukuje dobrych jakościowo narzędzi do prac wykończeniowych i stylizacyjnych. Co zrobi na niej wrażenie w programie Czwórki?

  

Łowcy skarbów. Kto da więcej od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Czwórce.