2022-12-22

„Agenci. Biuro detektywistyczne”: Zaginieni bliscy

0

Oglądaj odcinki 33 i 34 na antenie Czwórki w sobotę 24 grudnia o godz. 13:00 i 14:00. Jakie sprawy mają do rozwiązania młodzi detektywi? W jaki sposób współpracują z policją? Co dzieje się w ich życiu prywatnym? Czym zaskakują widzów nietuzinkowi bohaterowie serialu „Agenci. Biuro detektywistyczne”?

Oglądaj Agenci. Biuro detektywistyczne online na polsatgo.pl.

„Agenci. Biuro detektywistyczne” - odcinek 33: Nie chce go znać
Majka i Igor próbują zorientować się w podejrzanych interesach Dagmary. Całą noc przeglądają dokumentację jej przelewów na spore sumy, którą znaleźli w tajemniczej skrytce bagażowej. Intensywna praca zbliża ich do siebie. Sara jest zazdrosna, domyśla się, że Igor bardziej interesuje się Majką. Tymczasem do biura przychodzi klientka. Chce, żeby detektywi odnaleźli jej teścia. Mężczyzna jest bezdomnym alkoholikiem. Dziesięć lat temu porzucił rodzinę. Nagle przyszedł z wizytą, twierdząc, że już nie pije i chce odnowić relacje. Jednak mąż klientki wyrzucił go z domu. Kobieta chce dać mężowi szansę na pojednanie z ojcem, ale ten jakby zapadł się pod ziemię. Wiadomo tylko, że pobił się ze swoim kumplem w noclegowni dla bezdomnych. Niestety, kolega zostaje znaleziony martwy...

„Agenci. Biuro detektywistyczne” - odcinek 34: Moja żona
Nina odkrywa, że Sławek manipulował nią i Adamem. Postanawia zakończyć relację z chłopakiem. Tymczasem do biura zgłasza się mężczyzna, którego żona zginęła w dziwnych okolicznościach. Klient podejrzewa, że podczas pracy w hotelu musiała być świadkiem czegoś niepokojącego. Detektywi przyjmują zlecenie. Nina decyduje się wniknąć w środowisko pracowników hotelu, by uzyskać więcej informacji o dziwnych imprezach organizowanych przez dyrektora. Niedługo po rozpoczęciu śledztwa ona także znika!

Agenci. Biuro detektywistyczne w sobotę o godz. 13:00 i 14:00 w Czwórce.