2022-04-29

„Gwiazdy Kabaretu” - odcinek 98: Kim są kultowe postaci?

0

Oto najbardziej wyraziste osobowości z repertuaru kabaretu Smile z Lublina. Jest pan Stanisław, są Merlin i Bożenka, a także typowy dla lubelskiej ekipy akcent wokalno-muzyczny, który angażuje publiczność. Program prowadzi Robert Korólczyk, a o oprawę muzyczną dba nieodłączny Glam Quartet.

Oglądaj Gwiazdy Kabaretu online na polsatgo.pl.

Kultowe w życiu
Jest ich wiele, każdy jakieś zna. Ze sceny padają takie nazwiska jak: Freddie Mercury, Michael Jackson, Audrey Hepburn, Sophia Loren, Robert De Niro, Frank Sinatra, James Bond, Kargul i Pawlak, Pan Kleks, Adaś Miauczyński, Janosik, Zenon Laskowik, aż tu nagle pojawia się pan Stanisław - kultowa postać z repertuaru kabaretu Smile. Słysząc tę wyliczankę gwiazd, poczuł się wywołany do tablicy. I słusznie!

Kultowe w kabarecie
Niezwykłe postaci pojawiają się też w kabarecie. Wystarczy wspomnieć Tofika z Ani Mru-Mru, Mariolkę z Paranienormalnych, Roberta Górskiego z Kabaretu Moralnego Niepokoju czy Marcina Dańca. A na scenie także kultowa, uwielbiana przez widzów para - Merlin i Bożenka w skeczu kabaretu Smile. Na tym nie koniec! Jest też miejsce na nietypowy hymn o Lublinie z co najmniej równie nietypowym udziałem publiczności.

Gwiazdy Kabaretu w piątek o godz. 20:00 w Czwórce.

Komentarze