2022-04-15

„Policjantki i Policjanci”: Kobiety muszą podwójnie uważać

0

Oglądaj odcinki 886, 887, 888, 889, 890 od 18 do 22 kwietnia na antenie Czwórki. Jakie sprawy mają do rozwiązania funkcjonariusze? Co dzieje się w ich życiu prywatnym? Czym tym razem zaskakują widzów bohaterowie serialu „Policjantki i Policjanci”? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na polsatgo.pl.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 886
Dyżurny natrafia na ważny trop dotyczący bukietów z liścikami, które dostaje Natalia. Okazuje się, że zamówienia wychodziły od kogoś, kto siedzi w więzieniu. Natalia będzie chciała skonfrontować się ze swoim wrogiem.
Tymczasem patrol szósty ma do rozwiązania sprawę napaści, której sprawca postarał się pokazać policji, że chodzi jedynie o symboliczne pięć złotych. Teraz Marek i Natalia muszą dowiedzieć się więcej o ofierze, by rozwiązać zagadkę monety. W sprawę zamieszanych jest jeszcze kilku dorosłych mężczyzn, a ich losy splatają się w jednym z wrocławskich liceów. Policjanci muszą wśród dawnych uczniów odnaleźć mściciela, by powstrzymać serię ataków. Dobrym źródłem informacji okazuje się matka jednego z poszkodowanych. To ona opowiada historię z przeszłości, która naprowadza patrol szósty na właściwy trop.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 887
Ania prosi mamę o pieniądze na nowy telefon. Niestety, Lena jest nadal w trudnej sytuacji finansowej i nie może sobie pozwolić na takie wydatki. Ania, dzięki rozmowie z koleżanką ze szkoły, znajduje wyjście z sytuacji. Okazuje się, że w jednym z klubów potrzebna jest hostessa. Koleżanka, która już tak dorabiała, bardzo poleca jej tę pracę.
Tymczasem na komendzie policjanci z patrolu piątego przyjmują zgłoszenie o pobitej dziewczynie znalezionej w parku. Ofiara zostaje odwieziona do szpitala, a na komendzie patrol piąty spotyka siostrę poszkodowanej, która przyszła zgłosić zaginięcie. Policjanci dowiadują się, że pobita dziewczyna pracowała w klubie jako hostessa. Udają się tam, by czegoś się dowiedzieć i spotykają Anię, która przyjęła pracę i właśnie z tego powodu wpadała w poważne tarapaty. Policjanci przybywają w samą porę i ratują nastolatkę przed agresywnymi klientami klubu.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 888
Juliusz, śledząc jeden z podróżniczych blogów, wpada na trop sprawy, która wymaga policyjnej interwencji. Jest przekonany, że coś się stało autorce i podejrzewa, że skrzywdził ją jej partner, z którym podróżowała. Policjanci nie bagatelizują zgłoszenia i sprawdzają wszelkie tropy. Na komendzie rozmawiają z matką zaginionej, by dowiedzieć się czegoś o jej córce. Chwilę później Szymonowi i Góralowi udaje się odnaleźć busa podróżników, a potem pojawia się chłopak, który przekonuje ich, że jest niewinny. Sprawa wydaje się coraz bardziej zagmatwana. W końcu pojawia się nagranie porwania dziewczyny z żądaniem okupu.
Tymczasem Zieliński ma inny problem. W tym samym czasie znika Nadia, która miała pracować na komendzie. Okazuje się, że dziewczyna postanowiła poszukać swojego biologicznego ojca. Szymon jest przekonany, że to spotkanie nie skończy się dobrze.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 889
Z samego rana policjanci z patrolu szóstego dostają zgłoszenie o kradzieży. Na miejscu zastają sąsiada obrabowanej rodziny, który zeznaje, że wychodząc do pracy zauważył, jak ograbione mieszkanie opuszcza zamaskowany człowiek z dużym plecakiem i z obrazem w dłoniach. Próbował dogonić złodzieja, ale ten był zbyt szybki i zdołał mu uciec. Podobno dwa lata temu na osiedlu dochodziło do podobnych włamań, jednak policja zamknęła winnego i od tamtej pory był spokój. Czyżby złodziej wyszedł na wolność i znowu zaczął kraść? Właścicielka mieszkania ma inne podejrzenia i oskarża zwolnioną dzień wcześniej nianię swojego dziecka. Jaki będzie wynik tego śledztwa?
Między Arkiem, narzeczonym Natalii i lekarzem, z którym współpracuje Arek, dochodzi do kolejnego spięcia. Ratownik nie może się pozbyć wrażenia, że młody lekarz jest w coś zamieszany i oszukuje na służbie. Dzieli się tymi podejrzeniami z Natalią. Tymczasem młody lekarz, aby zażegnać spory, zaprasza małżeństwo na drinka do baru.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 890
Na komendzie pojawia się mężczyzna przekonany, że ciąży na nim klątwa i za chwilę umrze. Domaga się od policjantów, aby go aresztowali i zamknęli w celi. Sam prowokuje sytuację, w efekcie której trafia do PDOZ. Jednak nie siedzi tam zbyt długo, bo dostaje zapaści i trafia do szpitala. Policjanci nie wierzą w klątwę, ale zaczynają badać sprawę, by sprawdzić, czy za tym wszystkim nie stoi osoba trzecia. Mężczyzna bowiem został otruty jadem kiełbasianym. Wyniki śledztwa będą dla wszystkich zaskoczeniem.
Tymczasem Ania wybiera się na lekcje boksu z instruktorem, który niedawno ocalił ją przed napaścią. Nastolatka świetnie daje sobie radę na zajęciach, a młody instruktor nie ukrywa zainteresowania dziewczyną. Tymczasem Jaskowska odbywa ważne spotkanie u Wolskiego, na którym pojawia się również Darek. Wolski jest bardzo zaskoczony obecnością człowieka, który na jego własne polecenie miał już być trupem…

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce.

Komentarze