2022-04-08

„Policjantki i Policjanci”: Braki na komendzie i damy w opałach

0

Oglądaj odcinki 881, 882, 883, 884, 885 od 11 kwietnia do 15 kwietnia na antenie Czwórki. Jakie sprawy mają do rozwiązania funkcjonariusze? Co dzieje się w ich życiu prywatnym? Czym tym razem zaskakują widzów bohaterowie serialu „Policjantki i Policjanci”? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na polsatgo.pl.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 881
Do szpitala miejskiego przywieziona zostaje kobieta z ciężkim zatruciem pokarmowym. Lekarz zawiadamia policję, ponieważ istnieje podejrzenie, że pacjentkę celowo otruto. Na miejscu patrol piąty spotyka syna poszkodowanej, który zdradza szczegóły zdarzenia.
Tymczasem na komendzie Julek przewraca się na świeżo umytej podłodze na korytarzu. Wypadek skutkuje wizytą na pogotowiu i brakiem kadrowym w PDOZ. Szczęśliwym trafem u Witackiego pojawia się Adam Kobielak, dawny Profos, który proponuje swoje zastępstwo za Poniatowskiego.
Patrol piąty dostaje zgłoszenie o pijanym kierowcy, który stwarza zagrożenie na jednej z wrocławskich ulic. Lenie i Białachowi udaje się zatrzymać mężczyznę, który - jak się okazuje - wiezie do lekarza chorą wnuczkę i bynajmniej nie jest pod wpływem alkoholu.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 882
Chuligani terroryzują jedną z wrocławskich dzielnic. Patrol siódmy spieszy na pomoc mieszkańcom. Wraz z tamtejszym dzielnicowym i miejscowym patrolem zapobiegają groźnym zamieszkom.
Tego dnia policjanci mają utrudnioną pracę, ponieważ zostali pozbawieni radiowozu. Muszą pełnić służbę pieszo, ale dzięki temu są bliżej zwykłych spraw. Na ich drodze pojawia się nastolatek, który pomaga zdemaskować szkodliwego biznesmena.
Witacki musi znaleźć kogoś, kto zastąpi Wojtka Niedźwieckiego. Odwiedza zaprzyjaźniony komisariat z prośbą o przydzielenie do jego zespołu jednego z najlepszych policjantów. Kto zostanie partnerem Natalii w patrolu numer sześć?
Tymczasem Miłosz chce porozmawiać z Jagną o ich pocałunku i wyjaśnić tę sytuację. Jednak rozmowa z góralką nie idzie po jego myśli i znowu wstępują na wojenną ścieżkę.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 883
Natalia do ostatniej chwili nie wie, kto zastąpi Wojtka na patrolu. Policjantka spodziewa się kogoś ze stałej kadry komendy. Tymczasem służbę zaczyna solo i na pierwszą interwencję wyjeżdża bez wsparcia. W ciągu dnia dołącza do niej nowo zatrudniony policjant, który już na początku współpracy okazuje niesubordynację i lekceważący stosunek do służby. Natalia jest zawiedziona, a nowy partner na starcie traci w jej oczach.
Pierwsza sprawa, jaką wspólnie się zajmą, dotyczy agresywnego psa, który zaatakował swoją właścicielkę. Nieoceniona okaże się pomoc Julka Poniatowskiego, który wykorzysta swoją wiedzę o czworonożnych przyjaciołach człowieka i odkryje kluczowy trop.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 884
Ania zostaje napadnięta w drodze do szkoły. Z rąk oprycha ratuje ją chłopak, który okazuje się nowym instruktorem boksu w jej liceum. Dziewczyna jest zaciekawiona prowadzonymi przez niego zajęciami.
Tymczasem patrol piąty musi interweniować w studiu filmowym, w którym doszło do włamania i zniszczenia drogiego sprzętu. Na miejscu Lena i Białach rozmawiają z właścicielką studia. Okazuje się, że chodziło o zemstę. Policjanci muszą odkryć, kto za tym stoi. Pierwszym podejrzanym jest aktor, który został właśnie zwolniony z jednej produkcji.
Lena ma urodziny. Choć sama nie zamierza świętować, Tomek Szulc staje na wysokości zadania i szykuje dla swojej dziewczyny niespodziankę.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 885
Nadia prosi Szymona o pomoc. Jej mama znowu jest w kiepskim stanie i pije do nieprzytomności. Zieliński postanawia sprawdzić mieszkanie nastolatki. Niestety, spełnia się tam najczarniejszy scenariusz. Szymon musi przekazać Nadii bardzo złą wiadomość.
Tymczasem razem z Góralem mają do rozwiązania sprawę nieuczciwego wynajmu mieszkania. Jedna kawalerka została wynajęta kilku osobom jednocześnie i dochodzi do bezpośredniego starcia poszkodowanych. Policjanci muszą dotrzeć do właściciela, ale - jak się okazuje - sprawa jest dużo bardziej skomplikowana, niż wydawało się to na początku.
W ośrodku dla trudnej młodzieży trwa przedstawienie wychowanków. Niestety, większość nastolatków nie traktuje poważnie swoich zadań aktorskich i spektakl jest kompletną klapą. Dyrektorka ośrodka obwinia Szymona za tę porażkę.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce.

Komentarze