2022-03-22

Jakub Kucner w nowej roli w serialu „Policjantki i Policjanci”

0

Mister Polski 2017, przystojny aktor, model i prezenter w popularnej produkcji Czwórki. Ma już za sobą występy w słynnym show Polsatu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, a także w serialach „M jak miłość” czy „Zawsze warto”. Rola lekarza pogotowia, Piotra Laweckiego, w „Policjantkach i Policjantach” to kolejny istotny krok w jego karierze aktorskiej.

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na polsatgo.pl.

Jakub Kucner pojawia się na ekranie po raz pierwszy w 868. odcinku popularnej produkcji (emisja w środę, 23 marca, o godz. 19:00), gdy jedna z głównych bohaterek serialu, Natalia Mróz - w tej roli Anna Bosak - rozpoczyna udział w pilotażowym programie współpracy policji i pogotowia ratunkowego, towarzysząc ekipie karetki w niebezpiecznych dzielnicach. Przystojnemu i pewnemu siebie lekarzowi od razu wpada w oko atrakcyjna policjantka. Niewiele się zastanawiając, zaczyna ją podrywać. Zdystansowana reakcja Natalii wcale go nie zniechęca. Dopiero pojawienie się jej męża, Arka (Paweł Parczewski), studzi zapał lowelasa.
Między Arkiem i Laweckim dochodzi także do zgrzytów na polu zawodowym. A to dopiero początek intrygującego wątku postaci, w którą wciela się Jakub Kucner. Wkrótce okaże się bowiem, że cała związana z nim sytuacja ma drugie dno…

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce.

Komentarze