2022-01-17

„Instrukcja kochania” - odcinek 1: Miłość potrzebna od zaraz

0

Specjalistka od spraw sercowych pomaga nie tylko klientom, lecz także przyjaciółce. Firma Anki i Majki odnosi sukcesy w dobieraniu ludzi w pary. Dziewczyny uwiera jednak samotność rozwódki Niny, z którą się przyjaźnią. Czy zdołają pomóc energicznej bizneswoman, która - jak się wydaje - nie potrzebuje faceta, bo ma karierę? „Instrukcja kochania” od poniedziałku do czwartku o godz. 19:00 w Czwórce.

Oglądaj Instrukcja kochania online na polsatgo.pl.

Dwa w jednym
Anka Wiśniewska jest znaną vlogerką. Na swoim vlogu porusza tematy związane z miłością, związkami i relacjami międzyludzkimi. Jednocześnie razem z przyjaciółką Majką prowadzi firmę, która pomaga ludziom w sprawach sercowych.

Dylemat Niny
Dziewczyny właśnie próbują namówić Ninę, starszą od nich właścicielkę kliniki medycyny estetycznej, z którą od jakiegoś czasu się przyjaźnią, aby otworzyła się na miłość. Nina jest po rozwodzie, ma syna Pawła, a z byłym mężem Adamem codziennie spotyka się w pracy. Ma jednak dylemat, ponieważ wydaje się jej, że czasy miłosnych uniesień już dawno są za nią.

Problem byłego męża
Anka i Majka nie ustępują - umawiają ją z Olafem, również rozwodnikiem. Nieoczekiwanie największy problem z randką Niny okazuje się mieć jej były mąż, mimo że od pewnego czasu związany jest z dużo młodszą od siebie, atrakcyjną Asią...

Instrukcja kochania od poniedziałku do czwartku o godz. 19:00 w Czwórce.

Komentarze