2022-01-04

Gwiazdy nowego serialu Czwórki o swoich rolach. Zobacz wideo

0

Wywiady z planu nowej produkcji TV4 „Instrukcja kochania”. Co powiedzieli aktorzy? Komediowa forma, ale problemy życiowe, często wręcz poważne. W końcu to serial o agencji, która pomaga ludziom w sprawach sercowych. I o vlogerce, która ją założyła, zdobywszy wcześniej trochę doświadczenia w tym zakresie, doradzając za pośrednictwem internetu. Co o serialu i swoich postaciach mówią aktorzy? „Instrukcja kochania” od 17 stycznia w Czwórce.

Instrukcja, z której warto skorzystać
- To serial, który wywołuje różne emocje. Będą sceny humorystyczne, ale będą też sceny wzruszające, przy których niejedna osoba uroni łezkę. Dotykamy też różnych problemów, poruszamy sprawy trudne, z których być może nie wszyscy zdają sobie sprawę. Serial może więc uświadomić, jakie problemy mogą na nas czekać i czego warto się wystrzegać. Jak mówi tytuł, jest to swego rodzaju „Instrukcja kochania”, z której warto skorzystać - zachęca Magdalena Król, serialowa Anka, czyli założycielka i szefowa agencji, wokół której toczy się serial. Anka jest także vlogerką, która nie tylko pomaga innym, lecz także sama próbuje poukładać sobie życie uczuciowe.

Pełna gama osobowości
Adek, w którego wciela się Konrad Skolimowski, to brat Anki. Lekkoduch, który potrafi jednak błysnąć oryginalnym pomysłem, podejść do różnych spraw nieszablonowo, a do tego wnosi wiele luzu, bo poczucie humoru to jego najważniejsza cecha. - Adek szuka razem z Anką miłości dla wielu osób i pomaga siostrze, wskazując niekonwencjonalne rozwiązania codziennych problemów. A przy okazji w serialu pokazujemy, że życie jest bardzo ciekawe, bo osoby, które przychodzą do naszego biura, to pełna gama osobowości - zapewnia aktor.

Nie tylko o miłości
Anka prowadzi agencję razem Majką, w którą wciela się Maria Ruddick. Majka jest młodsza od Anki, nieco zbuntowana i uchodzi za tzw. specjalistkę od internetów i social mediów. - Jesteśmy jakby portalem randkowym, ale w naszej pracy ważną rolę odgrywa ta cząstka człowieczeństwa. Nie działamy jak aplikacja, tylko poznajemy ludzi i zastanawiamy się, kim oni tak naprawdę są i kogo im potrzeba, żeby było im razem dobrze. Poza tym to serial nie tylko o miłości, lecz także o przyjaźni, o sile kobiet. A Majka szczególnie mocno walczy o to, by każda kobieta czuła swoją wartość - opowiada aktorka.

Róże pokolenia, jeden cel
- Jestem troszeczkę starsza od moich koleżanek oraz Adka, a mimo to świetnie się dogadujemy, a wręcz uzupełniamy. Moja bohaterka jest bizneswoman, która świetnie sobie radzi, prowadzi klinikę medycyny estetycznej. A w życiu prywatnym rozwiodła się z mężem, sama wychowuje syna i nie do końca wierzy, że może się jeszcze zakochać. Czy ma rację? O tym najlepiej się przekonać, oglądając „Instrukcję kochania” w Czwórce - mówi Olga Pęczak, która wciela się w Ninę, najbardziej doświadczoną członkinię agencji, o której opowiada serial „Instrukcja kochania”.

Instrukcja kochania od poniedziałku do czwartku o godz. 19:00 w Czwórce.

Komentarze