2022-01-12

Kto jest kim w serialu Czwórki „Instrukcja kochania”

0

Oto czworo prawdziwych specjalistów od spraw sercowych z nowej produkcji TV4. Kim są Anka, Nina, Majka i Adek, w których wcielają się odpowiednio: Magda Król, Olga Pęczak, Maria Ruddick i Konrad Skolimowski? Jakie są najciekawsze cechy tych postaci? Na czym polega tajemnica ich sukcesu? Co sprawia, że tworzą tak zgrany i skuteczny zespół? Przekonaj się, kto jest kim w serialu „Instrukcja kochania”, emitowanym od poniedziałku do czwartku o godz. 19:00 w Czwórce.

Anka
30-latka prowadząca własna firmę i popularny vlog o miłości. To typ dziewczyny z sąsiedztwa: normalna, sympatyczna, inteligentna. Ale wcale nie jest chodzącym ideałem. Zdarzają się jej wpadki i potknięcia. Mimo to łatwo się nie zniechęca i stara się znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Skończyła psychologię. Jej mocne strony to intuicja, relacje międzyludzkie i związki oraz arbitraż i zarządzenie zespołem - dzięki temu jest dobrą szefową.
Lubi stan zakochania. Czeka na wielką miłość, która powinna skończyć się hucznym weselem - suknia typu beza w pakiecie, bo choć raz w życiu trzeba wyglądać jak księżniczka! Kocha też dobrą zabawę, ale nie przepada za mrocznymi klubami. Woli domówki. Umie żartować na swój temat, ale jak coś ją zaboli - płacze i nie wstydzi się tego. Prowadzi vlog o miłości, związkach i mężczyznach. Jak mawia: nie dlatego, że tak świetnie się na tym zna, ale dlatego, że chce się czegoś o tym i o sobie nauczyć.

Nina
Zadbana 40-latka, elegancka kobieta z klasą, obyta biznesowo i towarzysko. Jest lekarką, specjalistką w zakresie medycyny estetycznej. Razem z byłym mężem prowadzi klinikę, w której on dba o finanse, a ona o pacjentów. Nina ma szerokie kontakty także w wyższych sferach. A prywatnie jest matką 19-letniego Pawła. Z mężem rozwiedli się pięć lat temu. Od tego czasu Nina z nikim się nie spotyka. To mądra kobieta, doświadczona i empatyczna, ale zbliżająca się pięćdziesiątka wpływa na nią deprymująco - mimo niezaprzeczalnej urody czuje się niewidzialna, nieważna. Przyjaźni się z Mają i Anką, mimo że są od niej młodsze. Czuje jednak, że dobrze się rozumieją i uzupełniają. To one też przypominają jej, że miłości nie można odkładać na później.

Majka
Ma 25 lat. Buntowniczka, klimatyczna aktywistka, wegetarianka. Internet nie ma przed nią tajemnic - potrafi pokonać zaawansowane informatyczne zabezpieczenia. Jest na bieżąco z nowymi trendami - od no-waste po wegańskie kosmetyki. Skończyła iberystykę, ale aktualnie para się fotografią. Czy będzie się nią zajmować za rok? Trudno stwierdzić, bo Majka chce eksperymentować, doznawać i poznawać. Zna sztuki walki. Jej wielką słabością, na przekór prowadzonej walce o klimat, jest jej stary jeep - nie jest w stanie się go pozbyć. Mówi co myśli. Nie chce dzieci ani męża, ale chciałaby znaleźć kogoś, kto myślałby podobnie do niej.

Adek
Brat Anki, dużo od niej młodszy. Nie raz przyprawił siostrę o ból głowy, ale nie da się go nie lubić, bo ma złote serce i mnóstwo uroku osobistego, którego nieco nadużywa. Typ zdolny, ale leniwy; niesforny i rozbrajający; trochę lekkoduch a trochę brat łata; wszędzie się wkręci, zawsze znajdzie cwany sposób na wszystko i spadnie na cztery łapy. A czego nie potrafi - wdziękiem nadrobi. Niepoprawny podrywacz, który traktuje dziewczyny trochę jak trofea i nie podchodzi zbyt poważnie do związków. Słucha swojego instynktu. Wnosi męski punkt widzenia i nierzadko zaskakująco trafne obserwacje, choć czasem jego „mądrości” są jak strzały kulą w płot... Często operuje szorstkim jak pumeks humorem - prostym, ale nie prostackim. Ma własny kodeks moralny, w którym zasada, że białe jest białe, a czarne – czarne, jest zasadą naczelną. Silny i wysportowany Adek to tzw. równy gość, optymistyczny i nieco uparty, ale ujmujący chłopak.

Instrukcja kochania od poniedziałku do czwartku o godz. 19:00 w Czwórce.

Komentarze