2021-11-19

„Święty”: Niefortunna potyczka i szokująca decyzja księdza

0

Oglądaj odcinki 177, 178, 179, 180 od 22 do 25 listopada na antenie Czwórki. Nowe zagadki, osobiste perypetie i intrygujące historie. Jakie wątki tym razem pojawiają się w serialu „Święty”?

Oglądaj Święty online na polsatgo.pl.

„Święty” - odcinek 177
Gospodyni i Lucjan rozdzielają obowiązki dotyczące opieki nad Wincentym. Biskup Mrugała, na prośbę Jolanty, przysyła na zastępstwo księdza Marka.
Tymczasem Patryk i Michał nagrywają filmiki, które mają nagłośnić walkę w Internecie, po czym, w obecności Koli - promotora walki - podpisują umowę. Luiza nie jest przekonana co do umiejętności bokserskich Patryka.
Żbikowski i Kuba szukają najlepszego prawnika dla Sandry. Posterunkowy upiera się, że chce się dołożyć do kosztów obrony. Czy policjanta stać jednak na taki wydatek?

„Święty” - odcinek 178
Luiza martwi się o Patryka i radzi mu, żeby zrezygnował z walki. Tymczasem Kola chce przyspieszyć jej termin. Tuż przed wyjściem na ring okazuje się, że Michał nie czuje się dobrze. Twierdzi, że jest w stanie walczyć, jednak podczas bokserskiego pojedynku nie wydaje się być sobą.
Wincenty, słysząc, że jego zastępca aktywnie zaczął poranek, sam wybiera się na spacer. Po drodze spotyka Rosińską i Sklepową, które są zachwycone księdzem Markiem.
Bartosz przychodzi do Magdy i wyjaśnia jej, że jest szantażowany przez Arletę.

„Święty” - odcinek 179
Laura bada Michała po walce. Nie potrafi jednak znaleźć przyczyny nagłego pogorszenia jego zdrowia. Patryk, pomimo przegranej, zupełnie się nie przejmuje. Wręcz przeciwnie, jest w świetnym nastroju. Twierdzi, że jest bogiem Internetu.
Arleta chce potajemnie wyjechać z Anią do swojej koleżanki. Bartosz w porę to zauważa. Dochodzi do awantury. Dziewczynka nie może już słuchać kłótni i wybiega z domu. Kiedy rodzice zauważają jej zniknięcie, dzwonią po policję.
Tymczasem Kola ma złą wiadomość - nie jest w stanie zapłacić zawodnikom reszty kwoty. Po jego wyjściu Wróbel dziwnie się zachowuje. Zupełnie tak samo jak poprzednio Michał. Wspólnym mianownikiem okazują się rękawice, które przywiózł promotor.
Wychodzi na jaw, że mężczyzna ma więcej dłużników. Do Laury przychodzi Emil, prosząc o nocleg na kilka dni.
Kordas chce przekazać sporą darowiznę na potrzeby parafii. Gospodyni jest zachwycona wpływem, jaki ma na mieszkańców ksiądz Marek. Słyszy to wszystko Wincenty. Podejmuje decyzję, która wprawia wszystkich w szok.

„Święty” - odcinek 180
W lesie trwają poszukiwania Ani. Włączają się w nie mieszkańcy Uroczyska. Magda wpada na pomysł, gdzie może być dziewczynka.
Kordas mówi Luizie, że nie będzie zeznawał przeciwko Tamarze. Pod komisariat podjeżdża lśniąca limuzyna, budząc zainteresowanie kim jest osobistość, która zjawiła się w Uroczysku.
Do księdza Wincentego przychodzi tłum wiernych. Nikt nie chce, by wyjeżdżał. Czy ludzie wpłyną na podjętą decyzję?
Tymczasem Czarna i Michał nareszcie kupują dom. Białach mówi im o swoim planie i pokazuje, co kupił Laurze.
Lekarka w międzyczasie zaprasza Emila do swojego domu. Okazuje się, że mężczyzna jest ranny. Kobieta odwołuje pacjentów w przychodni, żeby się nim zająć i zbywa Mikołaja, który zjawia się u niej.
Białach, zachęcony przez Czarną i Michała, wraca wyjaśnić sytuację. Po Laurze nie ma jednak ani śladu…

Komentarze