2021-11-12

„Święty”: Ukrywanie siniaków i… członków bliskiej rodziny

0

Oglądaj odcinki 173, 174, 175, 176 od 15 do 18 listopada na antenie Czwórki. Nowe zagadki, osobiste perypetie i intrygujące historie. Jakie wątki tym razem pojawiają się w serialu „Święty”?

Oglądaj Święty online na polsatgo.pl.

„Święty” - odcinek 173
Arleta przeszukuje telefon Bartosza. Dowiaduje się, że jest wieczorem umówiony z Magdą. Kobieta nie zamierza pozwolić, żeby doszło do spotkania i odwiedza posterunkową w jej mieszkaniu.
Kordas wyjawia Luizie całą historię Tamary. Dziewczyna jest wściekła na ojca.
Żbikowski prosi Kubę, by porozmawiał z Sandrą, która ostatnio dziwnie się zachowuje. Gdy Kuba odmawia, sierżant postanawia spróbować od innej strony - zachęca siostrzenicę do spotkania. Ostatecznie Sandra odwozi posterunkowego do domu i zostaje przez niego zaproszona na obiad. Posiłek przerywa podejrzany telefon, po którym dziewczyna wychodzi w pośpiechu.

„Święty” - odcinek 174
Bartosz nie rozumie zachowania Magdy po odwołanej randce. Gdy w domu mówi o swoich prawdziwych uczuciach, Arleta zaczyna go szantażować grożąc, że nie pozwoli mu widywać się z córką.
Sandra przychodzi na komisariat przeprosić za nagłe wyjście podczas obiadu. Posterunkowy zauważa przypudrowanego siniaka na jej twarzy. Razem z sierżantem ustalają, z kim rozmawiała poprzedniego dnia. Okazuje się, że to Jacek Tatar. Policjanci postanawiają bliżej mu się przyjrzeć.
Luiza jest załamana tym, że ojciec ukrywał przed nią przyrodnią siostrę. Odwiedza ją w szpitalu.
W barze zjawia się Klaus - śledczy zajmujący się sprawami przestępczości zorganizowanej. Białach zna mężczyznę, ale nie wydaje się zadowolony na jego widok. Siostrzenica informuje Żbikowskiego, że musi pilnie wyjechać. W tym czasie do mieszkania wkraczają antyterroryści. Trwa przeszukanie.

„Święty” - odcinek 175
Antyterroryści znajdują w pokoju Sandry sterydy i pieniądze. W efekcie przeszukują również komisariat. Siostrzenica Żbikowskiego podczas przesłuchania przedstawia swoją wersję wydarzeń. Jednak Klaus posiada zeznania, które przeczą wszystkiemu.
Kuba prosi Mikołaja o pomoc. Białach z Michałem jadą do baru Tatara, żeby się rozejrzeć. Pozyskują tam informację, która może pomóc Sandrze.
Kordas staje się innym człowiekiem. Przychodzi do baru przeprosić Białacha za swoje wcześniejsze zachowanie. Ma też hojną ofertę dla Czarnej i Michała. Biznesmen idzie też do Laury prosić o wybaczenie. Wychodząc mija się z Julią, która jest nim wyraźnie zainteresowana. Mężczyzna odwiedza w szpitalu Tamarę.
Ksiądz jest zasmucony faktem, że w „Głosie mszalnym” nie ma o nim, ani o jego hodowli alpak, żadnej wzmianki. Postanawia to zmienić i pobić rekord księdza Marka w czasie spędzonym w konfesjonale.

„Święty” - odcinek 176
Ksiądz przeprowadza 12-godzinną spowiedź. Gdy już ma wychodzić, do konfesjonału podchodzi Julia. Grzechy pielęgniarki okazują się za dużym ciężarem dla Wincentego. Potrzebna jest interwencja Laury.
Klaus zostaje zabrany przez BSW. Jednak Sandra wciąż pozostaje w areszcie. Kuba odwiedza ją i obiecuje, że pomoże jej odeprzeć zarzuty.
Bożena jest załamana, że to Żbikowski z nią zerwał, a nie odwrotnie. Z tego powodu urządza w domu imprezę. To jednak już zbyt wiele jak na nerwy Michała. Przyjeżdża do Patryka poinformować go, że podjął decyzję o walce.

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.

Komentarze