2021-11-05

„Święty”: Włamanie do kościoła i łamanie wrażliwego serca

0

Oglądaj odcinki 169, 170, 171 i 172 od 8 do 11 listopada na antenie Czwórki. Nowe zagadki, osobiste perypetie i intrygujące historie. Jakie wątki tym razem pojawiają się w serialu „Święty”?

Oglądaj Święty online na polsatgo.pl.

„Święty” - odcinek 169
Janek próbuje odzyskać Luizę. Maluje dla niej mural, ale gdy przyprowadza ją na miejsce, okazuje się, że jego dzieło zostało oszpecone. Chłopak podejrzewa, że to sprawka Patryka. W mieszkaniu Luizy pojawia się Prank, który ma filmować życie codzienne współlokatorów.
Do przychodni w Uroczysku, gdzie Laura z trudem radzi sobie z nadmiarem pracy, przysłana zostaje nowa pielęgniarka.
Rosińska skarży się na zapach dochodzący z przetwórni i zbiera podpisy pod petycją o zamknięcie zakładu.
Kordas ma odwieźć Tamarę na lotnisko. Po drodze odwiedzają jeszcze jej matkę, Karolinę.

„Święty” - odcinek 170
Luiza przeprasza Janka za całą sytuację, jednak chłopak stwierdza, że nie pasuje do jej świata.
Kordas i Karolina budzą się związani przy stole wigilijnym. Tamara każe biznesmenowi zadzwonić do firmy i powiedzieć, że jest na urlopie. Kordas próbuje wyswobodzić się z uwięzi.
Żbikowski, który podczas spaceru spotyka członków krajowego koła naturystów - Mieszka i Wiktorię, jest bardzo wzburzony.
Tymczasem ktoś włamuje się do kościoła. Po przyjeździe policjantów okazuje się, że sprawca wciąż jest w środku. Posterunkowemu udaje się go aresztować. Kuba dowiaduje się, że mężczyzna nie działa sam i jest niebezpieczny.

„Święty” - odcinek 171
Żbikowski odwozi włamywacza Romka do Wrocławia. Po drodze radiowóz łapie gumę. Sierżant nie podejrzewa nawet, że to może być zasadzka.
Tymczasem Białach i Michał idą na grzyby. W lesie zauważają policjantów i podchodzą do nich zapytać, czy coś się stało. Mikołaj, widząc nazwisko na mundurze, domyśla się z kim ma do czynienia. Sierżant przełamuje swoje uprzedzenia i dołącza do klubu naturystów.
Ania chce zostać na dłużej u taty, ale Arleta już postanowiła, że przeprowadzą się do jej koleżanki. W międzyczasie Bartosz przyprowadza córeczkę na komisariat i dziewczynka nawiązuje świetny kontakt z Magdą.
Luiza martwi się, że ojciec nie odbiera od niej telefonów. Słysząc to, Białach nabiera podejrzeń co do zniknięcia Kordasa.

„Święty” - odcinek 172
Tamara w dalszym ciągu więzi w mieszkaniu swoich rodziców. Kordas jest bliski uwolnienia się, jednak dziewczyna w porę to zauważa. Tamara chce na zawsze połączyć ich trójkę. W międzyczasie Białach dostaje adres, pod którym zlokalizowano telefon Kordasa i jedzie tam razem z Luizą.
Arleta odwiedza Magdę. Mówi, że chciałaby ją lepiej poznać i umawia się z nią na kawę. Tymczasem w przychodni jest tłum pacjentów. Okazuje się, że wszyscy zjawili się zobaczyć nową pielęgniarkę - Julię. Laura jest sfrustrowana. Podczas wizyty hipochondryk dostaje wstrząsu anafilaktycznego. Udana współpraca sprawia, że Laura zmienia zdanie o nowej pracownicy.

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.

Komentarze