2021-10-18

„Troje pod przykrywką” - odcinek 7: Po śmiercionośny ładunek

0

Agenci udają się na wschodnią granicę w przebraniach parobka, lekarki i księdza. Zamierzają się dowiedzieć, gdzie zniknął transportowany przez Polskę uran. Jak zawsze wpadki są im pisane, a jeden z agentów trafia nawet do szpitala. Czy mimo to misja kończy się sukcesem? Komedia akcji o nietuzinkowych agentach tajnej jednostki służb specjalnych w piątek o godz. 21:00.

Oglądaj Troje pod przykrywką online na polsatgo.pl.

Zniknął bez śladu
Edward Gołąb przenosi całą ekipę na Podlasie. Tworzy na miejscu tymczasowe biuro dowodzenia kolejną skomplikowaną akcją. Tym razem chodzi o przemyt uranu. Radioaktywny ładunek zniknął z transportu, a z operacyjnych informacji wynika, że jest gdzieś w jednym z nadgranicznych gospodarstw.

Rozpracować milczka
Śledztwo musi być tajne, bez porozumienia z tamtejszą policją. Marek zostaje parobkiem odpowiedzialnym za trzodę i po raz pierwszy w swoim życiu marzy, aby znów być śmieciarzem. Karolina ma za to sprawdzić się w roli lekarza. Wraz ze Stachem musi rozpracować kierowcę ciężarówki, z której zniknął śmiercionośny ładunek. Problem w tym, że facet nie zamierza współpracować i milczy jak zaklęty. W związku z tym agenci muszą uciec się do podstępu.

Dotrzymać tajemnicy
Stachu świetnie odnajduje się w roli księdza przy ostatnim namaszczeniu. Niestety dyskrecja nie jest najmocniejszą stroną tych agentów. Dlatego i tym razem mają pod górkę. Kilka razy zostają zdemaskowani, doświadczają ataku zdziczałego knura, a jeden z braci Gawlików kończy w szpitalu z podejrzeniem napromieniowania. Jednak nie takie rzeczy przeżywali członkowie tego zespołu i zawsze wychodzili obronną ręką. Zresztą najważniejszy jest sukces całej operacji. Czy i tym razem szefowa Kruk jest z nich zadowolona?

Troje pod przykrywką w piątek o godz. 21:00 w Czwórce.

Komentarze