2021-10-11

„Troje pod przykrywką” - odcinek 6: Dobra kradzież to też sztuka

0

Nietypowe zlecenie obnaża braki w kompetencjach zakamuflowanych braci. Okazują się nie najlepszymi złodziejami. Na szczęście mają znajomych, którzy nie zawsze postępują zgodnie z prawem. Komedia akcji o nietuzinkowych agentach tajnej jednostki służb specjalnych w piątek o godz. 21:00.

Oglądaj Troje pod przykrywką online na polsatgo.pl.

Ukraść zrabowany obraz
Po raz kolejny agenci stają przed zadaniem, które wymaga od nich wyrafinowania, a także złodziejskiej smykałki. Nietypową robotę zleca im sam wiceminister kultury, dla którego realizacja zadania jest kwestią narodowego prestiżu. Chodzi o zdobycie cennego obrazu, który został zrabowany z muzeum w czasach wojny.

Wezwać posiłki
Sprawa wymaga wyrafinowania i dyskrecji, czyli tych cech, których Gawlikowie nie posiadają w nadmiarze, o złodziejskich talentach nie wspominając. Na szczęście Stachu ma asa w rękawie, czyli zaprzyjaźnioną złodziejkę Basię.

Więcej szczęścia niż rozumu
Wycieczka do Czech, kilka użądleń pszczół i jeden wstrząs anafilaktyczny. Jak to bywa w wydaniu braci agentów, którzy mają więcej szczęścia niż rozumu, wszystko jakoś się składa i kończy gratulacjami od szefa.

Troje pod przykrywką w piątek o godz. 21:00 w Czwórce.

Komentarze