2021-09-26

„Troje pod przykrywką” - odcinek 4: Koniec żartów, do roboty!

0

Nieudany zamach nagle obnaża tajemnice wstydliwie skrywane przez dowódców. Miłosne wyznanie szefowej agencji, Anety Kruk, dociera do niepowołanych uszu. Podwładni Gołębia mają ubaw, widząc, co robi kapitan, kiedy myśli, że nikt nie patrzy... Gawlikowie poznają szczegóły sprawy i muszą znów działać. Komedia akcji o nietuzinkowych agentach tajnej jednostki służb specjalnych w piątek o godz. 21:00.

Oglądaj Troje pod przykrywką online na polsatgo.pl.

Bomba... miłości!
Zaczyna się wybuchowo, bo eksplozją w samochodzie Edwarda Gołębia (Mirosław Kropielnicki). Wieść o zamachu na kapitana wstrząsa Anetą Kruk (Barbara Jonak). Zrozpaczona jedzie wprost do szpitala, a widząc Edwarda zabandażowanego od stóp do głów, w chwili słabości wyznaje mu swoje uczucia, do których nie przyznawała się nawet sama przed sobą.

Dobrać odpowiednie środki
Tylko że kapitan Gołąb jest już gdzie indziej, zajęty prowadzeniem śledztwa w sprawie nieudanego zabójstwa, którego miał paść ofiarą. Kto próbował go uśmiercić? Kto zamiast niego leży w szpitalnej sali? Do rozwiązania sprawy zamachu potrzebna jest zgrana drużyna i kolejna mistyfikacja oraz pomoc bandy wyrostków z Anią (Pola Szuster), córką Karoliny, na czele.

Trud i poświęcenie
Wśród wielu tropów jeden poprowadzi na miejski cmentarz, inny - za dostawcą pizzy. Z szeregu wrogów Gołębia, bracia Gawlikowie muszą odnaleźć tego jednego, który posunął się za daleko. Marka (Jędrzej Taranek) czeka przerażająca przygoda na porodówce, a Staszek (Piotr Miazga) musi cierpieć męki jako „mumia”.

Co to takiego?
Tymczasem Karolina (Dagmara Bąk) jest zszokowana planami Ani na przyszłość. Wszystko jednak wynagradza im jedno znalezisko Roberta (Dominik Rybiałek), które wprawia ich w doskonałe humory.

Troje pod przykrywką w piątek o godz. 21:00 w Czwórce.

Komentarze