2021-10-04

„Troje pod przykrywką” - odcinek 5: Waleczny pięściarz z Węgier

0

Bracia Gawlikowie wśród dźwięków sportowej wrzawy i skandujących kibiców. Markowi przypada główna rola w operacji zaplanowanej przez szefową Anetę Kruk oraz kapitana Gołębia. Sportowa, ale wymagająca ekstremalnego poświęcenia. Komedia akcji o nietuzinkowych agentach tajnej jednostki służb specjalnych w piątek o godz. 21:00.

Oglądaj Troje pod przykrywką online na polsatgo.pl.

Misja w ringu
Nowe zadanie doprowadza do spektakularnego i zaskakującego pojedynku. Nadszedł czas na walkę w rękawicach, nie białych jednak lecz bokserskich. Markowi przychodzi stanąć naprzeciw pięściarskiego mistrza.

Nie dać się zabić
Szatański plan przełożonych boleśnie daje się we znaki nowicjuszowi w tej dyscyplinie, szczególnie że w ciągu trzech dni musi stracić na wadze prawie 10 kilo. Zadaniem agenta jest przeżyć walkę, a do tego przygotują go dwie bezlitosne trenerki, Karolina (Dagmara Bąk) i jej córka Ania (Pola Szuster).

Od improwizacji do randki
Najpierw pot, krzyki i łzy, a potem porwanie, nokaut i kradzież. Ta ostatnia ma miejsce w domu Gawlików. Staszek przyłapuje sprawcę na gorącym uczynku. Zamiast kary żąda spotkania, bo złodziejką okazuje się interesująca i utalentowana Basia (Magdalena Dębicka). On ma fanta w ręku, a ona pewien interes w tym, żeby zmów się zobaczyli...

Troje pod przykrywką w piątek o godz. 21:00 w Czwórce.

Komentarze