2021-09-19

„Troje pod przykrywką” - odcinek 3: Sposób na komplikacje

0

Kapitan Edward Gołąb chce coś udowodnić szefowej, a bracia Gawlikowie stają przed kolejnym wyzwaniem. Jeden zostaje turystą, drugi motocyklistą, po to, żeby po raz kolejny przekonać ludzi na wysokich stołkach, że dobrze spełniają swoją rolę. Nie ma lekko, bo problemy mnożą się na każdym kroku... Komedia akcji o nietuzinkowych agentach tajnej jednostki służb specjalnych w piątek o godz. 21:00.

Oglądaj Troje pod przykrywką online na polsatgo.pl.

Bez dachu nad głową
Misja misją, ale prywatnie bracia też mają pod górkę. Braki mieszkaniowe zmusiły ich do spania kątem u koleżanki z pracy. Tymczasem córka Karoliny, rezolutna Ania, nie przyjmuje obcych z otwartymi ramionami.

Pieniądze są przepustką do wszystkiego
A w robocie? Nowe zlecenie i grupa rozjuszonych Harleyowców w pościgu za naszymi agentami. Cel? Odzyskać skradzioną broń, która znika prosto z fabryki. Nie chodzi jednak o kilka sztuk, ale cały arsenał, który trafia w niepowołane ręce. Trzeba natychmiast przejąć łup i to sposobem, a pomocny staje się konkretny banknot z niepowtarzalnym numerem seryjnym. Po drodze Gawlikowie trochę narozrabiają…

Serca dwa
Kapitan Edward Gołąb robi wszystko, żeby szefowa Aneta Kruk uwierzyła w szczerość jego uczuć. Czy tych dwoje wplącze swoje życie prywatne w meandry zawodowych spraw?

Troje pod przykrywką w piątek o godz. 21:00 w Czwórce.

Komentarze