2021-09-19

„Święty”: Walka o głosy, nowy wokalista, śluby milczenia

0

Oglądaj odcinki 141, 142, 143 i 144 od 20 do 23 września na antenie Czwórki. Nowe zagadki, osobiste perypetie i intrygujące historie. Jakie wątki tym razem pojawiają się w serialu „Święty”?

Oglądaj Święty online na polsatgo.pl.

„Święty” - odcinek 141
Czarna dorabia do wkładu własnego na dom, skręcając długopisy. Jest tak wyczerpana, że przysypia w barze. Okazuje się, że podczas drzemki z kasy znikają pieniądze.
Mama Czarnej znajduje pomysł na biznes. Będzie sprzedawać ubrania z Włoch. Czy córka zechce z nią współpracować? Tymczasem Michał również załatwia sobie dodatkową pracę.
Organista znajduje wokalistę do swojego zespołu. Gospodyni przypadkowo dowiaduje się o planach Lucjana. Mieszkańcy plebanii będą musieli zarobić pieniądze w inny sposób.
W Uroczysku pojawia się biskup Mrugała. Ma pewną sprawę do Białacha i Laury. Tymczasem Luizę czeka spotkanie z rektorem uczelni z powodu afery związanej z malowaniem aktów. Profesor Stasiński panikuje i prosi dziewczynę o pomoc. Czy uda im się wybrnąć z kłopotliwego położenia?

„Święty” - odcinek 142
Białach z Laurą próbują rozwiązać zagadkę choroby mnichów. Utrudniają to złożone przez duchownych śluby milczenia. Do pałacu biskupa przyjeżdża siostra jednego z braci zakonnych. Czy Mikołajowi uda się znaleźć przyczynę zatrucia mężczyzn?
Bartosz spotyka córkę na placu zabaw. Jego była żona, Arleta, wścieka się, widząc go. Zabrania mu kontaktować się z Anią. Jednak weterynarz nie ma zamiaru jej słuchać. Kończy się to bójką z nowym partnerem Arlety - Jarkiem.
Żbikowski umawia Kubę z kobietą z anonsu. Posterunkowy odmawia i w rezultacie sierżant jest zmuszony sam pójść na randkę. Czekając w barze, słucha kilku porad Czarnej. Co z tego wyniknie?

„Święty” - odcinek 143
Czarna z mamą rozkręcają w barze handel ubraniami z Włoch. Dzięki temu udaje się nawet zażegnać konflikt między Bożeną a mamą Michała.
Wróbel aktywnie prowadzi swoją kampanię wyborczą. To wszystko nie do końca podoba się reszcie Klubu Kawalera, przez co wywiązuje się bójka.
Magda jest umówiona z Bartoszem na kawę. Weterynarz dostaje wiadomość od Arlety, że może spotkać się z córką. Rodzina okazuje się ważniejsza, ale posterunkowa zdaje się to rozumieć.
Tymczasem Białach rozważa powrót do policji. Pyta Laurę o zdanie. Czy też uważa, że to dobry pomysł?

„Święty” - odcinek 144
Na plebanii pojawia się Aurelia. Chce, żeby Lucjan przeprowadził się do niej. Nie daje mu dojść do głosu. Bibliotekarka nie rozumie artystycznej natury organisty.
Czarna zamyka na chwilę bar, żeby zrobić stream z ubraniami. Michał jest zaniepokojony, że zaniedbują interes Mikołaja. W tym czasie przychodzi Żbikowski i zostaje zaangażowany jako model. Jego głowę zaprząta tylko myśl, czy Bożena umówi się z nim na kolejną randkę.
Luiza martwi się faktem, że została wyrzucona z uczelni. Lekiem na troski mają okazać się zakupy i szampan. Nikt nie spodziewa się jednak tak dramatycznego zakończenia.

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.

Komentarze