2021-09-05

„Święty”: Iskra od ogniska, atak i odwet, tajemniczy joker

0

Oglądaj odcinki 133, 134, 135 i 136 od 6 do 9 września na antenie Czwórki. Nowe zagadki, osobiste perypetie i intrygujące historie. Jakie wątki tym razem pojawiają się w serialu „Święty”?

Oglądaj Święty online na polsatgo.pl.

„Święty” - odcinek 133
Laura dostaje od pacjenta zniżkę na pobyt w gospodarstwie agroturystycznym. Razem z Białachem postanawiają wyjechać tam na urlop. Niestety romantyczne chwile przerywa im jowialny biznesmen, Tadeusz.
Gospodyni na komisariacie prowadzi szkolenie dla policjantów. Nie poprzestaje jednak na tym, bo, chcąc zwalczać przestępczość, wyrusza na akcję w terenie.
Luiza w niekonwencjonalny sposób zalicza egzamin na studiach. Jednak świętowanie przerywa wizyta profesora Stasińskiego w jej mieszkaniu...

„Święty” - odcinek 134
Białach zauważa dziwne zachowanie właścicieli gospodarstwa agroturystycznego. Łączy to z podejrzanym zniknięciem Tadeusza i postanawia zbadać bliżej sprawę. Nie spodziewa się, że znajdzie się w sytuacji zagrażającej życiu.
Aurelia zabiera Lucjana na obiad z jej rodzicami. Organiście nie do końca ten pomysł się podoba.
Gospodyni informuje Żbikowskiego, że słyszała wycie dochodzące z domu jednego z mieszkańców Uroczyska. Policjanci jadą sprawdzić, czy podejrzenia Jolanty są uzasadnione.
W międzyczasie Wróbel z Lucjanem postanawiają tymczasowo zamknąć muzeum tortur.

„Święty” - odcinek 135
Czarna i Michał wykorzystują wyjazd szefa, żeby spędzić ze sobą więcej czasu. Młode małżeństwo ma dość ciągłego wtrącania się teściowych w ich życie.
W barze zostaje wywieszone ogłoszenie o wyborach na sołtysa. Tymczasem Kubie bardzo zależy, żeby się wykazać w konkursie na najlepszego policjanta. Ku swemu rozczarowaniu, zamiast śledztwa większego kalibru, dostaje sprawę kradzieży jajek.
Kobiety w sklepie rozpuszczają plotkę o nowej kochance Kordasa, Tamarze. Jednocześnie ktoś włamuje się do domu biznesmena i kradnie kolekcję zegarków. Włamywacz zostawia po sobie ślad - kartę jokera.
Mamy Michała i Czarnej wszczynają kłótnię w barze, która kończy się rękoczynem. Nerwowość udziela się także ich dzieciom…

„Święty” - odcinek 136
Czarna i Michał borykają się ze znalezieniem własnego kąta. Okazuje się, że kuzynka Rosińskiej ma mieszkanie do wynajęcia. Czy młodemu małżeństwu spodoba się lokum?
Policjanci dostają zgłoszenie o kradzieży auta przez klauna. Łączą to z wcześniejszym włamaniem u Kordasa. Do sprawy zostaje zaangażowana Gospodyni jako profilerka. Na patrolu Żbikowski z Kubą natykają się na przestępcę.
Luiza niespodziewanie odwiedza ojca w Uroczysku. W domu poznaje Tamarę, a Kordas przedstawią ją jako swoją nową sprzątaczkę.
Do baru przychodzi dawna znajoma Białacha z prośbą o pomoc.

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.

Komentarze