2021-08-29

„Święty”: Pod czujną ochroną, na przekór, w blasku namiętności

0

Oglądaj odcinki 129, 130, 131 i 132 od 30 sierpnia do 2 września w Czwórce. Nowe zagadki, osobiste perypetie i intrygujące historie. Jakie wątki tym razem pojawiają się w serialu „Święty”? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj Święty online na polsatgo.pl.

„Święty” - odcinek 129
Białach wychodzi ze szpitala. Nie spodziewa się, że w barze czeka na niego niespodzianka. Pomimo chwili szczęścia, wszyscy zdają sobie sprawę, że mężczyzna, który postrzelił Mikołaja, wciąż jest na wolności.
Na komisariacie Żbikowski ogłasza policyjny konkurs. Magda i Kuba są wyraźnie zaciekawieni.
Tymczasem w Uroczysku rozbijają obozowisko przybysze z zagranicy. Sierżant postanawia infiltrować to środowisko. Cała akcja nie kończy się po jego myśli.
Do mieszkania Luizy wprowadza się nowy współlokator - Patryk. Janek nie wydaje się tym zachwycony.

„Święty” - odcinek 130
Okazuje się, że w obozowisku prawie wszyscy się rozchorowali. Laura próbuje ustalić przyczyny ich dolegliwości.
Gospodyni kończy studia i z zapałem zaczyna wykorzystywać zdobytą wiedzę na plebanii, co szybko daje się domownikom we znaki.
Tymczasem w barze w dalszym ciągu trzymana jest warta przy Mikołaju. Ireneusz Małer nie daje jeszcze o sobie zapomnieć. Policjanci z komendy miejskiej namierzają miejsce jego pobytu. Czy uda im się go aresztować?
Kordas nie jest zadowolony z postępów Tamary w sprawie Anity. Jednak dziewczyna zdobywa zaufanie szefowej i wpada na pomysł, jak ją zniszczyć.

„Święty” - odcinek 131
Ireneusz zjawia się w gabinecie Laury. Chce się zemścić, niszcząc to, co Mikołaj kocha. Czy mężczyzna dopnie swego?
Michałowi i Czarnej zaczyna brakować własnej przestrzeni. Wszystko przez zachowanie Bożeny.
Na plebanii Lucjan z Aurelią spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Jednak częstsza obecność bibliotekarki nie podoba się Gospodyni.
Tymczasem Luiza pomaga Patrykowi w robieniu zdjęć do mediów społecznościowych. Chłopak jest zachwycony odzewem followersów i chce, żeby dziewczyna została jego menadżerką. Niespodziewanie w sprawę włącza się również profesor Stasiński.

„Święty” - odcinek 132
Magda w lesie czatuje na kłusowników. Śledząc podejrzanego, wpada we wnyki.
Do sieci wycieka filmik godzący w reputację firmy Anity. Kobieta zwraca się do Tamary o pomoc w odbudowie wizerunku.
W barze wybucha kłótnia pomiędzy Czarną a jej mamą. Michał proponuje żonie, żeby przeprowadzili się do jego rodziców.
Tymczasem na plebanię przychodzi Wróbel. Chce zostać nowym organistą. Okazuje się, że ukazała się oferta pracy, za którą stoi Gospodyni. Ksiądz i Lucjan wpadają na pomysł, jak zagospodarować umiejętności Jolanty i przekierować jej uwagę i energię w inne rejony.

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.

Komentarze