2021-08-27

„Święty”: Nowe odcinki od 30 sierpnia w Czwórce

0

Od 30 sierpnia, po wakacyjnej przerwie, komedia obyczajowa z Mariuszem Węgłowskim i Michałem Milowiczem, „Święty”, powraca do swego stałego pasma premier w Czwórce - od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00. Tej jesieni, oprócz nowych detektywistycznych zagadek i osobistych perypetii bohaterów, zobaczymy również nowe twarze - do obsady dołączyli m.in. Maciej Brzoska i Jasper Sołtysiewicz.

Oglądaj Święty online na polsatgo.pl.

W czwartym sezonie serialu dowiemy się, kim jest czyhający na życie Białacha (Mariusz Węgłowski) tajemniczy prześladowca i jakie dalsze skutki przyniosą jego podstępne działania. W niebezpieczeństwie znajdzie się także doktor Laura (Anna Iberszer). Jednak, mimo zagrożeń i nowych obowiązków, które wkrótce zaczną pochłaniać Mikołaja, jego i Laurę czekają także romantyczne chwile. Z kolei idyllę pracowników baru „Święty Mikołaj”, Czarnej (Pamela Płachtij) i Michała (Edi), zakłócać będą ich krewni, przez co młodzi małżonkowie o niczym nie będą tak marzyć, jak o własnym mieszkaniu.

W nowych odcinkach zobaczymy też, co wyniknie z planu zemsty Kordasa (Michał Milowicz), któremu udało się wprowadzić do firmy Anity (Ewa Kaczmarek) swoją informatorkę. Tamara (Kaja Walden) da z siebie wszystko, żeby zdobyć dla Kordasa materiały kompromitujące jego szwagierkę. Czym kieruje się Tamara i jak daleko się posunie, by dopiąć celu?

Determinacji i coraz to nowych pomysłów nie zabraknie jak zwykle Luizie (Klaudia Sokołowska). Przebojowa dziewczyna będzie odnosić kolejne sukcesy, choć nie obejdzie się bez - czasem poważnych - komplikacji. Luiza postanowi też wykorzystać swoje talenty, żeby pomóc nowemu współlokatorowi, marzącemu o sławie Patrykowi (Jasper Sołtysiewicz), a gdy się rozkręci, haczyk połknie nawet profesor Stasiński (Łukasz Płoszajski).

Księdzu Wincentemu (Sasza Reznikow) i Lucjanowi (Mariusz Gagatek) da się we znaki zacięcie, z jakim Gospodyni (Jolanta Niedźwiecka), świeżo upieczona absolwentka psychologii, zacznie w praktyce stosować swoją wiedzę. Konsekwencje tego stanu rzeczy dosięgną nawet posterunku policji, gdzie i bez tego nigdy nie brak zamieszania, głównie za sprawą sierżanta Żbikowskiego (Wojciech Dąbrowski). W tym sezonie będzie on m.in. odkrywać swoje poprzednie wcielenia i sprowokuje dwójkę swoich młodych podwładnych, Magdę (Elżbieta Trzaskoś) i Kubę (Mateusz Dymidziuk), do poszukiwania ambitnych wyzwań. Jedno z nich przyniesie Magdzie interesującą, choć niezbyt fortunnie zaczętą znajomość z nowym mieszkańcem Uroczyska, Bartoszem (Maciej Brzoska).

Rozmaite zawirowania nie ominą także siostrzenicy Żbikowskiego, Sandry (Urszula Dębska) i Wróbla (Kazik Mazur), którzy swoim zwyczajem trochę namieszają w życiu Uroczyska.

  

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.

Komentarze