2021-09-18

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”: Anna Prus w serialu

0

Aktorka dołączyła do obsady hitu Czwórki od odcinka 506 emitowanego 20 września. Anna Prus znana m.in. z filmów „Wojna polsko-ruska”, „Pittbull” i serialu „Przyjaciółki” oraz międzynarodowych produkcji jak „Dywizjon 303. Historia prawdziwa” czy „Jedynka”, która przyniosła jej festiwalowe nagrody za główną rolę żeńską, gra podkomisarz Barbarę Kalicką. Serial „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” od poniedziałku do czwartku o godz. 20.30.

Oglądaj Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny online na polsatgo.pl.

Nowa bohaterka trafia z Krakowa do Wrocławia podążając tropem groźnych przestępców - gangstera o pseudonimie Druciarz i jego syna. Ścigając nieuchwytnych bandytów, którzy jej zespołowi wymykali się od ośmiu lat, podkomisarz Barbara Kalicka nie poinformowała naczelnika miejscowej komendy o swoich działaniach w jego rewirze, przez co ona i ludzie Kubisa (Marek Włodarczyk) wejdą sobie w drogę.

Mimo że pierwsze spotkanie z podkomisarzem Sławkiem Kłosem (Paweł Izdebski) będzie dość gwałtowne, wkrótce zaczną ze sobą współpracować, choć Barbara Kalicka woli chodzić własnymi drogami i nie odsłania do końca zamiarów. Jak się okaże, ma istotne powody, żeby nikomu nie ufać i nawet wyjątkowa ostrożność nie uchroni jej przed śmiertelnym niebezpieczeństwem.

Co wyniknie ze spotkania Kalickiej z Kubisem i jego śledczymi? Zobacz, jak aktorka Anna Prus wciela się w nową postać serialu.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce.

Komentarze