2021-09-12

„Święty”: Pod maską, skradziony pocałunek, na psa urok

0

Oglądaj odcinki 137, 138, 139 i 140 od 13 do 17 września na antenie Czwórki. Nowe zagadki, osobiste perypetie i intrygujące historie. Jakie wątki tym razem pojawiają się w serialu „Święty”?

Oglądaj Święty online na polsatgo.pl.

„Święty” - odcinek 137
Magdzie w końcu udaje się aresztować prawdziwego kłusownika. Na komisariat kurier przynosi paczkę, z której dochodzi tykanie. Kuba postanawia zostać bohaterem i się poświęcić.
Gospodyni tworzy profil psychologiczny klauna. Na plebanii pojawiają się problemy finansowe. Zdesperowany ksiądz rozważa handel dewocjonaliami.
Tymczasem Aurelia planuje swoją przyszłość z Organistą. Lucjan jest tym lekko przerażony.
Z kolei marzący o wyprowadzce na swoje Michał i Czarna liczą swoje oszczędności, ale nie stać ich na wkład własny.

„Święty” - odcinek 138
Kordas przygotowuje Wróbla do kandydowania na sołtysa Uroczyska. W barze ma odbyć się spotkanie z wyborcami.
Kuba nakrywa Sandrę na kradzieży w plebanii. Dziewczyna, wyjaśniając policjantowi motywy swojego postępku, niespodziewanie całuje go.
Tymczasem Tamara odwiedza dom dziecka, w którym się wychowała, a Białach wyjeżdża pomóc staremu znajomemu z policji.
Gospodyni dowiaduje się o problemach finansowych plebanii. Okazuje się, że ma wstępny pomysł, jak je rozwiązać.

„Święty” - odcinek 139
Kuba jest załamany, że dał się zmanipulować Sandrze. Żbikowski stara się go pocieszyć.
Do Luizy przychodzi profesor Stasiński. Chce zrezygnować z malowania obrazów dla Szwedów. Jednak dziewczyna przekonuje go do podtrzymania współpracy.
Gospodyni zatrudnia się w barze i od razu wprowadza tam swoje porządki. Sandra z Jolantą starają się przekonać Magdę, że Bartosz to nie partia dla niej.
Podczas patrolu posterunkowa Piątkowska przerywa szarpaninę na podwórku. Okazuje się, że poszło o urok rzucony na psa.
Organista chce założyć zespół muzyczny. Księdzu niezbyt podoba się ten pomysł. W tym czasie na plebanię przychodzi trójka młodych turystów - Arnold, Suchar i Lucyna. Chcą przenocować w ogrodzie. Czy biwakowanie dobrze się skończy?

„Święty” - odcinek 140
Ksiądz i Organista znajdują w ogrodzie nieprzytomną Lucynę. Dziewczyna zostaje zabrana do szpitala. Okazuje się, że za jej stan odpowiedzialni są jej koledzy.
Gospodyni całkowicie zmienia zdanie o weterynarzu. Magda z Bartoszem obserwują dom, gdzie został otruty pies. Chcą złapać sprawcę na gorącym uczynku. W międzyczasie mężczyzna opowiada posterunkowej o swojej córce, Ani.
Luiza znajduje nowe miejsce do realizowania zamówień dla Szwedów. Jednak do internetu wycieka zdjęcie profesora i studentów, malujących akty. Czy wybuchnie z tego powodu afera?

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.

Komentarze