2021-09-05

„Troje pod przykrywką” - odcinek 1: Walka z brudem tego świata...

0

Jak dwaj śmieciarze zostali agentami tajnej jednostki służb specjalnych? Są pewne propozycje, których nie można nie przyjąć! Co musieli zrobić bracia Gawlikowie i jak rozpoczęła się ich pełna wyzwań misja? Nie ma lekko, ale na szczęście nie zostali sami. Co wydarzyło się w pierwszym odcinku serialu „Troje pod przykrywką” w Czwórce?

Oglądaj Troje pod przykrywką online na polsatgo.pl.

Początek intrygującej historii
- Mówią, że jak już usuwanie brudu wejdzie w krew, to ciężko przestać. I coś w tym jest, choć teraz robimy to w ciut inny sposób... - konstatuje filozoficznie Marek Gawlik (Jędrzej Taranek), jadąc przez miasto śmieciarką wraz ze swoim bratem, Staszkiem (Piotr Miazga). Gawlikowie cienko przędą, ale jako wyjątkowi luzacy przeciwności losu znoszą ze stoickim spokojem i poczuciem humoru. Nie inaczej podejdą do nietypowej propozycji, jaką składa im tajemniczy mężczyzna, który pewnego dnia staje na ich drodze. Tak zaczyna się ich współpraca z tajną jednostką służb specjalnych i prawdziwa jazda bez trzymanki.

Nuda nie ma żadnych szans!
Najpierw będą przebieranki i nauka włoskiego, ale szybko zrobi się naprawdę ryzykownie i niebezpiecznie. Gawlikowie będą musieli wejść pod przykrywką w świat bezwzględnych mafiosów i zapobiec otwarciu linii produkcyjnej nowego narkotyku. Nie obędzie się bez kilku małych potknięć i paru zwrotów akcji, padną strzały, będą pościgi, dojdzie do porwań i zastraszania, ale - dzięki nieszablonowemu podejściu braci do życia i wyzwań zawodowych - ani przez chwilę nie będzie ponuro.

Stoi za tym cały zespół
Marek i Staszek podczas akcji nie będą zdani tylko na siebie. Blisko współpracować będą z oficerem operacyjnym Karoliną Drzazgą (Dagmara Bąk) przy wsparciu agenta odpowiedzialnego za sprawy techniczne - Roberta Łabudy (Dominik Rybiałek). Nad operacją będzie czuwał kapitan Edward Gołąb (Mirosław Kropielnicki), a szefem wszystkich szefów okaże się kobieta (Barbara Jonak).

Troje pod przykrywką w piątek o godz. 21:00 w Czwórce.

Komentarze