2021-06-04

„Gwiazdy Kabaretu” - odcinek 77: To, co ukryte w kulisach

0

Odcinek specjalny na zakończenie szóstego sezonu show Czwórki. Czym zaskoczył? Artyści przedstawili skecze i improwizowane sceny, których do tej pory nie prezentowali w programie. - Działy się różne rzeczy, także niezamierzone - przyznał prowadzący Robert Korólczyk. Jakie niespodzianki przygotowano w 77. odcinku cyklu „Gwiazdy Kabaretu”? Które żarty wywołały salwy śmiechu?

Oglądaj Gwiazdy Kabaretu online na IPLA.TV.

Kabaret Nowaki dowiódł, jak można dobrze dworować sobie z... Roberta Korólczyka. Ale nie tylko. Artyści przypomnieli publice tzw. niezależne kino niemieckie z lat 80. - Któż z nas nie otarł się o te filmy kopiowane na taśmach VHS? - pytali artyści. Zgodnie przyznali, że słowo „otarł” było tu jak najbardziej na miejscu. - Mój tata schował taki film w pudełku po Rambo - przyznał Tomasz Marciniak. Co stało się, kiedy młodzi chłopcy zechcieli obejrzeć dzieło o przygodach amerykańskiego herosa? Zielonogórscy kabareciarze dopytywali również obecnych w studiu o ulubione seriale. W jaki sposób skomentowali „Na Wspólnej”, „Koronę Królów”? Dlaczego o serii „Klan” mówili „Das Klan”?

Kabaret K2 wykonał skecz w iście bollywoodzkim stylu. Bartosz Klauziński, Tomasz Łupak i Dominika Najdek zaprezentowali żarty traktujące o indyjskim kinie. Jak zareagowała publiczność na informację o tym, że Ganges to Wisła po awarii „Czajki”? Czy kuzyn, który wcielił się w karalucha, przetrwa potraktowanie polskim środkiem na muchy?

Ewa Błachnio zaprezentowała swoje umiejętności w stand-upie. W osobistym występie przedstawiła dylematy kobiety kończącej 36 lat. Czy „podwójnej osiemnastce”, która obchodzi urodziny 31 grudnia, wypada palić papierosy? Okazuje się, że współobywatele mają co do tego poważne wątpliwości. Jakie rady miała artystka, aby dobro stale wracało do ludzi?

Gwiazdy Kabaretu w piątek o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze