2021-05-26

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 492

0

Górska i Jawor badają sprawę zgonu młodej kobiety, która niedawno wróciła z Karaibów. Wakacje marzeń skończyły się tragicznie. Tylko czy był to wyłącznie wyjazd turystyczny? Do jakich wniosków doszli śledczy w 492. odcinku serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” w Czwórce?

Oglądaj Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny online na IPLA.TV.

Alicja i Marcin wracają z wakacji marzeń na Karaibach. Kiedy docierają do domu, dziewczyna zaczyna źle się czuć, skręca się z bólu. Następnego dnia zjawiają się tam kryminalni.

Sąsiadka zgłosiła, że słyszała dobiegające z ich mieszkania strzały i widziała wybiegającego stamtąd nieznanego mężczyznę. Jawor i Górska znajdują na miejscu ślady krwi. Szybko odkrywają, o co chodziło. Para turystów była najprawdopodobniej kurierami narkotykowymi. W swoich żołądkach przewieźli paczuszki z kokainą. Któraś z nich musiała się rozszczelnić, bo Alicja coraz gorzej się czuje, ale Marcin zrobi wszystko, żeby ją uratować.

Kowalski zostaje wezwany do równolegle toczącej się sprawy. Mundurowi odkryli zwłoki bezdomnego. Bolek znajduje na miejscu zbrodni dowody, które bardzo go niepokoją.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze